Zwycięstwo siatkarzy

2004-12-15, Autor:
    Młodzicy TS Volley Rybnik wygrali zawody w Bielsku – Białej i przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie dalszy awans

Kolejny turniej II etapu rozgrywek w grupie IV został rozegrany w Bielsku – Białej. Gospodarzem turnieju był zespół UKS Top-Jedynka Bielsko Biała.
    W pierwszym secie meczu z klubem BBTS Włókniarz Bielsko Biała młodzicy TS Volley Rybnik grali poprawnie i wygrali tę odsłonę 25:22. Druga partia należała również do zespołu z Rybnika, który kontrolował przebieg gry na boisku.
    W meczu z gospodarzami turnieju rybniczanie dominowali przez całe dwa sety, prezentując kilka ciekawych akcji.