Z siatkarskich boisk

2004-01-12, Autor:
Dobrze w ubiegłym tygodniu spisali się juniorzy i kadeci TS Volley Rybnik. Nie można tego powiedzieć o trzecioligowcach.

W środę (7.01) drużyna juniorów TS VOLLEY Rybnik grała na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli MKSR Pyskowice. Mecz przebiegał bez niespodzianek. Rybniczanie wygrali gładko 3:0 (w setach do 9, 10, 15).
TS VOLLEY Rybnik wystąpił w składzie:
Grzegorz Jaruga, Marcin Kirylak, Wawrzyniec Bonk, Bazyli Kowalski, Adam Grzelec, Michał Prudel, Michał Potera (libero) i Mateusz Blic.

W piątek (9.01) kadeci TS VOLLEY Rybnik rozegrali rewanżowe spotkanie z BBTS Bielsko Biała. Mecz, który odbył się w Rybniku, od początku kontrolowali gospodarze. W drużynie rybnickiej brakowało dwóch podstawowych zawodników, Adama Grzelca i Michała Łaty, to jednak nie przeszkodziło TS Volley w zwycięstwie. Ostateczny wynik spotkania - 3:0 (w setach 25:16, 25:17, 25:21).

Nie popisali się z kolei siatkarze TS Volley Rybnik w meczu III ligi z sosnowiecką drużyną. Rybnik przyjechał do Sosnowca bez trzech podstawowych graczy - rozgrywającego, lewoskrzydłowego oraz środkowego. Pierwsze dwa sety łatwo wygrali gospodarze. Trzeci set był niezwykle zacięty. Zakończył się stanem 32:30 dla Rybnika. Niewiele to jednak dało, ponieważ czwarty set należał znów do gospodarzy.
TS VOLLEY Rybnik zagrał w składzie: Tomasz Martyna, Łukasz Majenta (libero), Bazyli Kowalski, Grzegorz Jaruga, Mariusz Prudel, Wawrzyniec Bonk, Grzegorz Grygoruk, Mateusz Blic i Marcin Kirylak.