TS Volley Rybnik przegrał z MKS-em II Będzin

2020-12-12, Autor:

W 11. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali we własnej hali z MKS-em II Będzin 1:3.

W starciu sąsiadów w tabeli TS Volley nie dał rady drugiemu zespołowi MKS-u Będzin. Już w pierwszym secie rywale dosyć mocno dali się we znaki rybniczanom, wygrywając 25:15. Drugi set również padł łupem MKS-u, tym razem do 22.

Gospodarze otrząsnęli się w trzeciej odsłonie. Zwycięstwo 25:21 dało nadzieję na wywalczenie punktów w dzisiejszym meczu. Niestety w czwartym secie TS Volley przegrał 22:25 i z 3 punktów mogli cieszyć się przyjezdni.

Po tym spotkaniu MKS II Będzin odskoczył rybniczanom na 3 punkty. W tabeli II ligi TS Volley jest szósty (14 punktów), a MKS – piąty (17 punktów).

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Startem Namysłów. Mecz odbędzie się 19 grudnia.

11. kolejka 5. grupy II ligi: AZS Częstochowa - Volley Miasteczko Śląskie 3:0 (25:16, 25:17, 25:16) AT Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Opolska 3:1 (20:25, 29:27, 25:17, 25:12) Volley Rybnik - MKS II Będzin 1:3 (15:25, 22:25, 25:21, 22:25) Kęczanin Kęty - Start Namysłów 3:1 (25:11, 25:14, 23:25, 25:21) TKS Tychy - MKS Andrychów 1:3 (23:25, 23:25, 25:23, 14:25)