Siatkówka. II liga: TS Volley Rybnik bez punktów w Kętach

2024-03-05, Autor:

W 20. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z Kęczaninem Kęty 0:3.

To nie był udany mecz w wykonaniu rybnickich siatkarzy. W Kętach TS Volley dosyć szybko przegrał dwa pierwsze sety do 16 i 19.

Przez większą część trzeciej partii również dominowali gospodarze. W pewnym momencie prowadzili już 20:14. Wtedy serię czterech punktów z rzędu zanotowali rybniczanie, a po chwili udało im się wyrównać na 22:22. Kolejne dwa oczka zdobył jednak Kęczanin. Co prawda TS Volley obronił dwie piłki meczowe i na tablicy wyników pojawił się remis 24:24, ale ostatecznie przegrał seta 24:26 i cały mecz 0:3.

Do zakończenia rundy zasadniczej zostały dwie kolejki. W najbliższej TS Volley podejmie Tyski Klub Siatkarski. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca o godz. 17:00 w hali przy ul. Grunwaldzkiej.

II liga, 4. grupa – 20. kolejka:

UKS VT Alukoncept Bobrowniki - AVIA Solar Sędziszów Małopolski 0:3 (21:25, 20:25, 21:25) MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - KS Hutnik Kraków 0:3 (21:25, 21:25, 20:25) Tyski Klub Siatkarski - Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 15:25) UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik 3:0 (25:16, 25:19, 26:24) MKS Andrychów - Karpaty - PANS Krosno 3:1 (24:26, 25:22, 25:21, 25:20) AT Jastrzębski Węgiel - UKS Sparta Volleyball Kraków 3:0 (25:13, 25:19, 25:16)