TS Volley rozbity w pierwszym secie

2012-10-09, Autor:
W pierwszym meczu we własnej hali siatkarze z Rybnika przegrali z TKS-em Nascon Tychy 0:3.

W hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych siatkarze TS Volley zmierzyli się z jedną z najsilniejszych drużyn II ligi, TKS-em Nascon Tychy. Faworyt nie zawiódł, a swoją przewagę udowodnił przede wszystkich w pierwszym secie, w którym wygrał 25:13. W kolejnych minutach rybniczanie grali nieco lepiej, ale i tak nie byli w stanie ugrać choć jednego seta. Ostatecznie tyszanie wygrali w Rybniku 3:0 (w setach do 13, 19 i 23).

Kolejny mecz rybniczanie rozegrają na wyjeździe z zespołem KS Milicz (13 października). Najbliższe spotkanie w „Ekonomiku” odbędzie się 20 października. Do Rybnika przyjedzie wtedy Bielawianka Bielawa. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

2. kolejka - 06.10.2012

Juvenia Głuchołazy - Victoria Wabrzych 2:3 (20:25, 16:25, 25:18, 25:22, 13:15)

AZS Politechnika Opolska - Spodek Katowice 3:2 (23:25, 25:21, 27:25, 20:25, 15:11)

Volley Rybnik - TKS Tychy 0:3 (13:25, 19:25, 23:25)

Delic-Pol Częstochowa - KS Milicz 0:3 (13:25, 17:25, 20:25)

Rafako Racibórz - Bielawianka Bielawa 3:1 (25:16, 25:16, 17:25, 25:16)

Gwardia Wrocław - Czarni Rząśnia 3:2 (25:21, 18:25, 25:18, 23:25, 15:10)