ROW 1964 Rybnik: wysoka porażka z liderem IV ligi

2024-05-13, Autor:

W starciu z liderem IV ligi Podbeskidziem II Bielsko-Biała piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali 1:6.

Pierwsza połowa meczu ROW-u 1964 w Bielsku-Białej nie zwiastowała wysokiej porażki rybniczan, którzy w 43. minucie wyszli na prowadzenie po golu Davida Ubonga Jamesa. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać. Rzut karny wykorzystał Michał Studnicki.

Nokaut rozpoczął się po zmianie stron. Podbeskidzie II zdobyło pięć kolejnych bramek. Na listę strzelców wpisali się Damian Chmiel, Samuel Nnoshiri, Marco Siverio Toro i dwukrotnie Maciej Felsch.

Przed rybniczanami kolejny ciężki mecz. W następnej kolejce ich rywalem będzie wicelider Polonia Łaziska Górne. Spotkanie odbędzie się w piątek 17 maja o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

26. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

Gwarek Ornontowice - LKS Tworków 5-0 GKS II Tychy - Rekord II Bielsko-Biała 1-2 Kuźnia Ustroń - Tempo Puńców 2-3 Decor Bełk - MKS Lędziny 5-0 Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Czaniec - Orzeł Łękawica 0-1 Polonia Łaziska Górne - Odra Wodzisław Śląski 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik 6-1