TS Volley: regularność rybnickich siatkarzy

2012-11-25, Autor:
W Wałbrzychu siatkarze TS Volley Rybnik przegrali 0:3, zdobywając w każdym secie regularnie po 19 punktów.

W meczu z rybniczanami siatkarze Victorii Wałbrzych rozegrali bardzo dobre zawody. Gospodarzom praktycznie wszystko wychodziło, w przeciwieństwie do podopiecznych Włodzimierza Madeja. Rybniccy siatkarze mieli problemy z przyjęciem zagrywki i atakami z lewego skrzydła. Nieźle natomiast spisali się środkowi i Michał Łata na prawym skrzydle. Jednak przy dobrze grających gospodarzach było to za mało. Trener rybniczan próbował różnych ustawień i dał zagrać wszystkim zawodnikom, żeby odwrócić losy spotkania, jednak jego działania nie przyniosły pozytywnych efektów. Ostatecznie TS Volley przegrał w Wałbrzychu 0:3, zdobywając w każdym secie 19 punktów.

W kolejnym meczu rybniczanie zagrają na wyjeździe z AZS-em Politeczniką Opolską. Będzie to bardzo ważne spotkanie, które może pozwolić wrócić siatkarzom trenera Madeja do górnej połówki tabeli.