TS Volley przegrał w Tychach

2014-10-06, Autor:
W 2. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z TKS-em Tychy dopiero po tie-breaku.

Mecz w Tychach był niezwykle zacięty. Niestety dla rybniczan na początku pierwszego seta stracili oni Krystiana Lipca, który po zderzeniu z środkowym uszkodził rękę i nie mógł grać do końca spotkania. Pomimo tej straty rybnicki zespół wygrał dwa sety. Później coraz lepiej zaczęli grać gospodarze i to oni wygrali cały mecz 3:2.W 3. kolejce II ligi TS Volley zmierzy się w Rybniku z KOKS-em Radlin.

2. kolejka - 04.10.2014

KOKS Radlin AT Jastrzębski Węgiel II
Winner Czechowice-Dziedzice - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:15, 25:15, 25:16)
Juvenia Głuchołazy - AZS Politechnika Opolska 3:2 (25:19, 18:25, 15:25, 25:23, 15:11)
AZS Rafako Racibórz - TKKF Czarni Katowice 0:3 (14:25, 14:25, 12:25)
TKS Tychy - TS Volley Rybnik 3:2 (21:25, 22:25, 25:18, 25:21, 15:13)