TS Volley przegrał w Jastrzębiu

2015-11-08, Autor:
W 7. kolejce II ligi (5. grupa) rybniccy siatkarze przegrali na wyjeździe z AT Jastrzębski Węgiel.

Faworytem spotkania AT Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik byli gospodarze. Jednak podopieczni trenera Dariusza Luksa tanio skóry nie sprzedali. Tylko pierwszy set zdominowali siatkarze z Jastrzębia, wygrywając do 17. W drugim musieli się już mocno namęczyć, żeby pokonać TS Volley do 23. Trzeci set to dobra postawa rybniczan, którzy wygrali 25:23. Ostatnie słowo należało jednak do jastrzębian. Zwyciężyli oni w czwartym secie do 23 i cały mecz 3:1.

W następnej kolejce TS Volley podejmie MKS MOS Płomień Sosnowiec. Mecz odbędzie się w środę 11 listopada o godzinie 17:30 w hali Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej 18.

7. kolejka:
TKS Tychy - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
MKS Andrychów - Juvenia Głuchołazy 3:0 (25:15, 25:17, 27:25)
AZS Politechnika Opolska Cementownia ODRA S.A. - MCKiS Jaworzno 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
AT Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:23)
MKS MOS Płomień Sosnowiec - KS AZS Rafako Racibórz 1:3 (17:25, 25:23, 23:25, 13:25)
SK JSW KOKS Radlin - MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (26:24, 21:25, 20:25, 28:26, 15:11)