TS Volley przegrał w Andrychowie

2015-10-24, Autor:
Nie udał się rybnickim siatkarzom wyjazdowy mecz z MKS-em Andrychów.

W 5. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali w Andrychowie z miejscowym MKS-em 0:3. Warto jednak zaznaczyć, że pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane. Rybniczanie przegrali je zaledwie do 23 i 22. Dopiero w trzecim secie podopieczni trenera Dariusza Luksa zostali zdominowani przez gospodarzy. Wynik 25:14 mówi sam za siebie.

W następnej kolejce rybnicki zespół zmierzy się we własnej hali z AZS-em Politechniką Opolską.

5. kolejka:
Juvenia Głuchołazy - UKS Strzelce Opolskie
TKS Tychy - MCKiS Jaworzno 0:3 (19:25, 19:25, 24:26)
MKS Andrychów - TS Volley Rybnik 3:0 (25:23, 25:22, 25:14)
AZS Politechnika Opolska - KS AZS Rafako Racibórz 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
AT Jastrzębski Węgiel - MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (22:25, 26:24, 25:21, 28:26)
MKS MOS Płomień Sosnowiec - SK JSW KOKS Radlin 3:2 (23:25, 25:27, 27:25, 25:16, 15:13)