TS Volley: pięć setów w Radlinie

2014-10-13, Autor:
Bardzo zacięty przebieg miał mecz w Radlinie, w którym miejscowy KOKS podejmował TS Volley Rybnik.

W 3. kolejce II ligi (5. grupa) KOKS Radlin podejmował TS Volley Rybnik. W pierwszych dwóch setach minimalnie lepsi byli gospodarze, którzy wygrywali do 25 i 26. Rybniczanie przebudzili się w trzecim secie, kiedy to rozbili radlinian do 13. Kolejne sety również należały do podopiecznych trenera Wojciecha Kasperskiego, dzięki czemu TS Volley wygrał w Radlinie 3:2.

W następnej kolejce TS Volley podejmie Czarnych Katowice.

3. kolejka:
KOKS Radlin - TS Volley Rybnik 2:3 (27:25, 28:26, 13:25, 19:25, 13:15)
TKKF Czarni Katowice - TKS Tychy 3:0 (25:23, 25:17, 25:19)
AZS Politechnika Opolska - AZS Rafako Racibórz 3:2 (24:26, 23:25, 25:15, 25:20, 15:13)
UKS Strzelce Opolskie - Juvenia Głuchołazy 0:3 (19:25, 13:25, 15:25)
AT Jastrzębski Węgiel II - Winner Czechowice-Dziedzice 3:2 (25:22, 20:25, 23:25, 28:26, 15:9)