zamknij

Sport i rekreacja

Terminarz klasy A – sezon 2020/21 (Podokręg Rybnik)

2020-07-20, Autor: Adam Doliba

Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Rybnik przedstawiła terminarz klasy A.

Reklama

W sezonie 2020/21 w klasie A będzie rywalizowało pięć klubów z Rybnika: Górnik Boguszowice, Płomień Ochojec, Jedność Grabownia, Zuch Orzepowice i Polonia Niewiadom.

Podokręg Rybnik – klasa A
Terminarz, sezon 2020/21

L.p. Data meczu 1 Kolejka 15.08.2020 (sobota) godzina 17:00
1. 15.08.2020 KS Kleszczów Górnik Radlin
2. 15.08.2020 Jedność Jejkowice Decor Bełk II
3. 15.08.2020 Górnik Boguszowice Borowik Szczejkowice
4. 15.08.2020 LKS Baranowice Start Mszana
5. 15.08.2020 Płomień Ochojec Wicher Wilchwy
6. 15.08.2020 Naprzód Rydułtowy Jedność Grabownia
7. 15.08.2020 Orzeł Jankowice Zuch Orzepowice
8. 15.08.2020 Polonia Niewiadom MKS Żory

L.p. Data meczu 2 Kolejka 22.08.2020 (sobota) godzina 17:00
9. 22.08.2020 Górnik Radlin MKS Żory
10. 22.08.2020 Zuch Orzepowice Polonia Niewiadom
11. 22.08.2020 Jedność Grabownia Orzeł Jankowice
12. 22.08.2020 Wicher Wilchwy Naprzód Rydułtowy
13. 22.08.2020 Start Mszana Płomień Ochojec
14. 22.08.2020 Borowik Szczejkowice LKS Baranowice
15. 22.08.2020 Decor Bełk II Górnik Boguszowice
16. 22.08.2020 KS Kleszczów Jedność Jejkowice

L.p. Data meczu 3 Kolejka 29.08.2020 (sobota) godzina 17:00
17. 29.08.2020 Jedność Jejkowice Górnik Radlin
18. 29.08.2020 Górnik Boguszowice KS Kleszczów
19. 29.08.2020 LKS Baranowice Decor Bełk II
20. 29.08.2020 Płomień Ochojec Borowik Szczejkowice
21. 29.08.2020 Naprzód Rydułtowy Start Mszana
22. 29.08.2020 Orzeł Jankowice Wicher Wilchwy
23. 29.08.2020 Polonia Niewiadom Jedność Grabownia
24. 29.08.2020 MKS Żory Zuch Orzepowice

L.p. Data meczu 4 Kolejka 5.09.2020 (sobota) godzina 16:00
25. 5.09.2020 Górnik Radlin Zuch Orzepowice
26. 5.09.2020 Jedność Grabownia MKS Żory
27. 5.09.2020 Wicher Wilchwy Polonia Niewiadom
28. 5.09.2020 Start Mszana Orzeł Jankowice
29. 5.09.2020 Borowik Szczejkowice Naprzód Rydułtowy
30. 5.09.2020 Decor Bełk II Płomień Ochojec
31. 5.09.2020 KS Kleszczów LKS Baranowice
32. 5.09.2020 Jedność Jejkowice Górnik Boguszowice

L.p. Data meczu 5 Kolejka 12.09.2020 (sobota) godzina 16:00
33. 12.09.2020 Górnik Boguszowice Górnik Radlin
34. 12.09.2020 LKS Baranowice Jedność Jejkowice
35. 12.09.2020 Płomień Ochojec KS Kleszczów
36. 12.09.2020 Naprzód Rydułtowy Decor Bełk II
37. 12.09.2020 Orzeł Jankowice Borowik Szczejkowice
38. 12.09.2020 Polonia Niewiadom Start Mszana
39. 12.09.2020 MKS Żory Wicher Wilchwy
40. 12.09.2020 Zuch Orzepowice Jedność Grabownia

L.p. Data meczu 6 Kolejka 19.09.2020 (sobota) godzina 16:00
41. 19.09.2020 Górnik Radlin Jedność Grabownia
42. 19.09.2020 Wicher Wilchwy Zuch Orzepowice
43. 19.09.2020 Start Mszana MKS Żory
44. 19.09.2020 Borowik Szczejkowice Polonia Niewiadom
45. 19.09.2020 Decor Bełk II Orzeł Jankowice
46. 19.09.2020 KS Kleszczów Naprzód Rydułtowy
47. 19.09.2020 Jedność Jejkowice Płomień Ochojec
48. 19.09.2020 Górnik Boguszowice LKS Baranowice

L.p. Data meczu 7 Kolejka 26.09.2020 (sobota) godzina 16:00
49. 26.09.2020 LKS Baranowice Górnik Radlin
50. 26.09.2020 Płomień Ochojec Górnik Boguszowice
51. 26.09.2020 Naprzód Rydułtowy Jedność Jejkowice
52. 26.09.2020 Orzeł Jankowice KS Kleszczów
53. 26.09.2020 Polonia Niewiadom Decor Bełk II
54. 26.09.2020 MKS Żory Borowik Szczejkowice
55. 26.09.2020 Zuch Orzepowice Start Mszana
56. 26.09.2020 Jedność Grabownia Wicher Wilchwy

L.p. Data meczu 8 Kolejka 3.10.2020 (sobota) godzina 15:00
57. 3.10.2020 Górnik Radlin Wicher Wilchwy
58. 3.10.2020 Start Mszana Jedność Grabownia
59. 3.10.2020 Borowik Szczejkowice Zuch Orzepowice
60. 3.10.2020 Decor Bełk II MKS Żory
61. 3.10.2020 KS Kleszczów Polonia Niewiadom
62. 3.10.2020 Jedność Jejkowice Orzeł Jankowice
63. 3.10.2020 Górnik Boguszowice Naprzód Rydułtowy
64. 3.10.2020 LKS Baranowice Płomień Ochojec

L.p. Data meczu 9 Kolejka 10.10.2020 (sobota) godzina 15:00
65. 10.10.2020 Płomień Ochojec Górnik Radlin
66. 10.10.2020 Naprzód Rydułtowy LKS Baranowice
67. 10.10.2020 Orzeł Jankowice Górnik Boguszowice
68. 10.10.2020 Polonia Niewiadom Jedność Jejkowice
69. 10.10.2020 MKS Żory KS Kleszczów
70. 10.10.2020 Zuch Orzepowice Decor Bełk II
71. 10.10.2020 Jedność Grabownia Borowik Szczejkowice
72. 10.10.2020 Wicher Wilchwy Start Mszana

L.p. Data meczu 10 Kolejka 17.10.2020 (sobota) godzina 15:00
73. 17.10.2020 Górnik Radlin Start Mszana
74. 17.10.2020 Borowik Szczejkowice Wicher Wilchwy
75. 17.10.2020 Decor Bełk II Jedność Grabownia
76. 17.10.2020 KS Kleszczów Zuch Orzepowice
77. 17.10.2020 Jedność Jejkowice MKS Żory
78. 17.10.2020 Górnik Boguszowice Polonia Niewiadom
79. 17.10.2020 LKS Baranowice Orzeł Jankowice
80. 17.10.2020 Płomień Ochojec Naprzód Rydułtowy

L.p. Data meczu 11 Kolejka 24.10.2020 (sobota) godzia 14:00
81. 24.10.2020 Naprzód Rydułtowy Górnik Radlin
82. 24.10.2020 Orzeł Jankowice Płomień Ochojec
83. 24.10.2020 Polonia Niewiadom LKS Baranowice
84. 24.10.2020 MKS Żory Górnik Boguszowice
85. 24.10.2020 Zuch Orzepowice Jedność Jejkowice
86. 24.10.2020 Jedność Grabownia KS Kleszczów
87. 24.10.2020 Wicher Wilchwy Decor Bełk II
88. 24.10.2020 Start Mszana Borowik Szczejkowice

L.p. Data meczu 12 Kolejka 7.11.2020 (sobota) godzina 13:00
89. 7.11.2020 Górnik Radlin Borowik Szczejkowice
90. 7.11.2020 Decor Bełk II Start Mszana
91. 7.11.2020 KS Kleszczów Wicher Wilchwy
92. 7.11.2020 Jedność Jejkowice Jedność Grabownia
93. 7.11.2020 Górnik Boguszowice Zuch Orzepowice
94. 7.11.2020 LKS Baranowice MKS Żory
95. 7.11.2020 Płomień Ochojec Polonia Niewiadom
96. 7.11.2020 Naprzód Rydułtowy Orzeł Jankowice

L.p. Data meczu 13 Kolejka 11.11.2020 (środa) godzina 13:00
97. 11.11.2020 Orzeł Jankowice Górnik Radlin
98. 11.11.2020 Polonia Niewiadom Naprzód Rydułtowy
99. 11.11.2020 MKS Żory Płomień Ochojec
100. 11.11.2020 Zuch Orzepowice LKS Baranowice
101. 11.11.2020 Jedność Grabownia Górnik Boguszowice
102. 11.11.2020 Wicher Wilchwy Jedność Jejkowice
103. 11.11.2020 Start Mszana KS Kleszczów
104. 11.11.2020 Borowik Szczejkowice Decor Bełk II

L.p. Data meczu 14 Kolejka 14.11.2020 (sobota) godzina 13:00
105. 14.11.2020 Górnik Radlin Decor Bełk II
106. 14.11.2020 KS Kleszczów Borowik Szczejkowice
107. 14.11.2020 Jedność Jejkowice Start Mszana
108. 14.11.2020 Górnik Boguszowice Wicher Wilchwy
109. 14.11.2020 LKS Baranowice Jedność Grabownia
110. 14.11.2020 Płomień Ochojec Zuch Orzepowice
111. 14.11.2020 Naprzód Rydułtowy MKS Żory
112. 14.11.2020 Orzeł Jankowice Polonia Niewiadom

L.p. Data meczu 15 Kolejka 21.11.2020 (sobota) godzina 13:00
113. 21.11.2020 Polonia Niewiadom Górnik Radlin
114. 21.11.2020 MKS Żory Orzeł Jankowice
115. 21.11.2020 Zuch Orzepowice Naprzód Rydułtowy
116. 21.11.2020 Jedność Grabownia Płomień Ochojec
117. 21.11.2020 Wicher Wilchwy LKS Baranowice
118. 21.11.2020 Start Mszana Górnik Boguszowice
119. 21.11.2020 Borowik Szczejkowice Jedność Jejkowice
120. 21.11.2020 Decor Bełk II KS Kleszczów

L.p. Data meczu 16 Kolejka 28.11.2020 (sobota) godzina 13:00
121. 28.11.2020 Górnik Radlin KS Kleszczów
122. 28.11.2020 Decor Bełk II Jedność Jejkowice
123. 28.11.2020 Borowik Szczejkowice Górnik Boguszowice
124. 28.11.2020 Start Mszana LKS Baranowice
125. 28.11.2020 Wicher Wilchwy Płomień Ochojec
126. 28.11.2020 Jedność Grabownia Naprzód Rydułtowy
127. 28.11.2020 Zuch Orzepowice Orzeł Jankowice
128. 28.11.2020 MKS Żory Polonia Niewiadom

L.p. Data meczu 17 Kolejka 20.03.2021 (sobota) godzina 15:00
129. 20.03.2021 MKS Żory Górnik Radlin
130. 20.03.2021 Polonia Niewiadom Zuch Orzepowice
131. 20.03.2021 Orzeł Jankowice Jedność Grabownia
132. 20.03.2021 Naprzód Rydułtowy Wicher Wilchwy
133. 20.03.2021 Płomień Ochojec Start Mszana
134. 20.03.2021 LKS Baranowice Borowik Szczejkowice
135. 20.03.2021 Górnik Boguszowice Decor Bełk II
136. 20.03.2021 Jedność Jejkowice KS Kleszczów

L.p. Data meczu 18 Kolejka 27.03.2021 (sobota) godzina 16:00
137. 27.03.2021 Górnik Radlin Jedność Jejkowice
138. 27.03.2021 KS Kleszczów Górnik Boguszowice
139. 27.03.2021 Decor Bełk II LKS Baranowice
140. 27.03.2021 Borowik Szczejkowice Płomień Ochojec
141. 27.03.2021 Start Mszana Naprzód Rydułtowy
142. 27.03.2021 Wicher Wilchwy Orzeł Jankowice
143. 27.03.2021 Jedność Grabownia Polonia Niewiadom
144. 27.03.2021 Zuch Orzepowice MKS Żory

L.p. Data meczu 19 Kolejka 10.04.2021 (sobota) godzina 16:00
145. 10.04.2021 Zuch Orzepowice Górnik Radlin
146. 10.04.2021 MKS Żory Jedność Grabownia
147. 10.04.2021 Polonia Niewiadom Wicher Wilchwy
148. 10.04.2021 Orzeł Jankowice Start Mszana
149. 10.04.2021 Naprzód Rydułtowy Borowik Szczejkowice
150. 10.04.2021 Płomień Ochojec Decor Bełk II
151. 10.04.2021 LKS Baranowice KS Kleszczów
152. 10.04.2021 Górnik Boguszowice Jedność Jejkowice

L.p. Data meczu 20 Kolejka 17.04.2021 (sobota) godzina 16:30
153. 17.04.2021 Górnik Radlin Górnik Boguszowice
154. 17.04.2021 Jedność Jejkowice LKS Baranowice
155. 17.04.2021 KS Kleszczów Płomień Ochojec
156. 17.04.2021 Decor Bełk II Naprzód Rydułtowy
157. 17.04.2021 Borowik Szczejkowice Orzeł Jankowice
158. 17.04.2021 Start Mszana Polonia Niewiadom
159. 17.04.2021 Wicher Wilchwy MKS Żory
160. 17.04.2021 Jedność Grabownia Zuch Orzepowice

L.p. Data meczu 21 Kolejka 24.04.2021 (sobota) godzina 16:30
161. 24.04.2021 Jedność Grabownia Górnik Radlin
162. 24.04.2021 Zuch Orzepowice Wicher Wilchwy
163. 24.04.2021 MKS Żory Start Mszana
164. 24.04.2021 Polonia Niewiadom Borowik Szczejkowice
165. 24.04.2021 Orzeł Jankowice Decor Bełk II
166. 24.04.2021 Naprzód Rydułtowy KS Kleszczów
167. 24.04.2021 Płomień Ochojec Jedność Jejkowice
168. 24.04.2021 LKS Baranowice Górnik Boguszowice

L.p. Data meczu 22 Kolejka 1.05.2021 (sobota) godzina 17:00
169. 1.05.2021 Górnik Radlin LKS Baranowice
170. 1.05.2021 Górnik Boguszowice Płomień Ochojec
171. 1.05.2021 Jedność Jejkowice Naprzód Rydułtowy
172. 1.05.2021 KS Kleszczów Orzeł Jankowice
173. 1.05.2021 Decor Bełk II Polonia Niewiadom
174. 1.05.2021 Borowik Szczejkowice MKS Żory
175. 1.05.2021 Start Mszana Zuch Orzepowice
176. 1.05.2021 Wicher Wilchwy Jedność Grabownia

L.p. Data meczu 23 Kolejka 8.05.2021 (sobota) godzina 17:00
177. 8.05.2021 Wicher Wilchwy Górnik Radlin
178. 8.05.2021 Jedność Grabownia Start Mszana
179. 8.05.2021 Zuch Orzepowice Borowik Szczejkowice
180. 8.05.2021 MKS Żory Decor Bełk II
181. 8.05.2021 Polonia Niewiadom KS Kleszczów
182. 8.05.2021 Orzeł Jankowice Jedność Jejkowice
183. 8.05.2021 Naprzód Rydułtowy Górnik Boguszowice
184. 8.05.2021 Płomień Ochojec LKS Baranowice

L.p. Data meczu 24 Kolejka 15.05.2021 (sobota) godzina 17:00
185. 15.05.2021 Górnik Radlin Płomień Ochojec
186. 15.05.2021 LKS Baranowice Naprzód Rydułtowy
187. 15.05.2021 Górnik Boguszowice Orzeł Jankowice
188. 15.05.2021 Jedność Jejkowice Polonia Niewiadom
189. 15.05.2021 KS Kleszczów MKS Żory
190. 15.05.2021 Decor Bełk II Zuch Orzepowice
191. 15.05.2021 Borowik Szczejkowice Jedność Grabownia
192. 15.05.2021 Start Mszana Wicher Wilchwy

L.p. Data meczu 25 Kolejka 22.05.2021 (sobota) godzina 17:00
193. 22.05.2021 Start Mszana Górnik Radlin
194. 22.05.2021 Wicher Wilchwy Borowik Szczejkowice
195. 22.05.2021 Jedność Grabownia Decor Bełk II
196. 22.05.2021 Zuch Orzepowice KS Kleszczów
197. 22.05.2021 MKS Żory Jedność Jejkowice
198. 22.05.2021 Polonia Niewiadom Górnik Boguszowice
199. 22.05.2021 Orzeł Jankowice LKS Baranowice
200. 22.05.2021 Naprzód Rydułtowy Płomień Ochojec

L.p. Data meczu 26 Kolejka 29.05.2021 (sobota) godzina 17:00
201. 29.05.2021 Górnik Radlin Naprzód Rydułtowy
202. 29.05.2021 Płomień Ochojec Orzeł Jankowice
203. 29.05.2021 LKS Baranowice Polonia Niewiadom
204. 29.05.2021 Górnik Boguszowice MKS Żory
205. 29.05.2021 Jedność Jejkowice Zuch Orzepowice
206. 29.05.2021 KS Kleszczów Jedność Grabownia
207. 29.05.2021 Decor Bełk II Wicher Wilchwy
208. 29.05.2021 Borowik Szczejkowice Start Mszana

L.p. Data meczu 27 Kolejka 3.06.2021 (czwartek) godzina 17:00
209. 3.06.2021 Borowik Szczejkowice Górnik Radlin
210. 3.06.2021 Start Mszana Decor Bełk II
211. 3.06.2021 Wicher Wilchwy KS Kleszczów
212. 3.06.2021 Jedność Grabownia Jedność Jejkowice
213. 3.06.2021 Zuch Orzepowice Górnik Boguszowice
214. 3.06.2021 MKS Żory LKS Baranowice
215. 3.06.2021 Polonia Niewiadom Płomień Ochojec
216. 3.06.2021 Orzeł Jankowice Naprzód Rydułtowy

L.p. Data meczu 28 Kolejka 5.06.2021 (sobota) godzina 17:00
217. 5.06.2021 Górnik Radlin Orzeł Jankowice
218. 5.06.2021 Naprzód Rydułtowy Polonia Niewiadom
219. 5.06.2021 Płomień Ochojec MKS Żory
220. 5.06.2021 LKS Baranowice Zuch Orzepowice
221. 5.06.2021 Górnik Boguszowice Jedność Grabownia
222. 5.06.2021 Jedność Jejkowice Wicher Wilchwy
223. 5.06.2021 KS Kleszczów Start Mszana
224. 5.06.2021 Decor Bełk II Borowik Szczejkowice

L.p. Data meczu 29 Kolejka 12.06.2021 (sobota) godzina 17:00
225. 12.06.2021 Decor Bełk II Górnik Radlin
226. 12.06.2021 Borowik Szczejkowice KS Kleszczów
227. 12.06.2021 Start Mszana Jedność Jejkowice
228. 12.06.2021 Wicher Wilchwy Górnik Boguszowice
229. 12.06.2021 Jedność Grabownia LKS Baranowice
230. 12.06.2021 Zuch Orzepowice Płomień Ochojec
231. 12.06.2021 MKS Żory Naprzód Rydułtowy
232. 12.06.2021 Polonia Niewiadom Orzeł Jankowice

L.p. Data meczu 30 Kolejka 19.06.2021 (sobota) godzina 17:00
233. 19.06.2021 Górnik Radlin Polonia Niewiadom
234. 19.06.2021 Orzeł Jankowice MKS Żory
235. 19.06.2021 Naprzód Rydułtowy Zuch Orzepowice
236. 19.06.2021 Płomień Ochojec Jedność Grabownia
237. 19.06.2021 LKS Baranowice Wicher Wilchwy
238. 19.06.2021 Górnik Boguszowice Start Mszana
239. 19.06.2021 Jedność Jejkowice Borowik Szczejkowice
240. 19.06.2021 KS Kleszczów Decor Bełk II

Wartościowy artykuł? Cieszymy się! Jesteśmy niezależnym medium, a nasi dziennikarze codziennie starają się przedstawiać Ci rzetelne informacje. Jeśli doceniasz naszą pracę, możesz nas wesprzeć. WSPIERAJ NAS! »

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy potrafimy ze sobą rozmawiać mimo różnic w poglądach?




Oddanych głosów: 698