ROW 1964 Rybnik wrócił z Ustronia bez punktów

2023-04-01, Autor:

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik nadal bez zwycięstwa w tym roku. Tym razem przegrali z Kuźnią Ustroń.

W 19. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik zmierzył się na wyjeździe z Kuźnią Ustroń. Wynik w 30. minucie otworzyli gospodarze, po golu zdobytym przez Jakuba Fiedora. Tuż przed przerwą wyrównał Wiktor Piejak. Gola na wagę 3 punktów dla Kuźni strzelił w 66. minucie Paweł Niewiadomski.

W trzech meczach rundy wiosennej ROW 1964 zdobył tylko 1 punkt. Pierwszego zwycięstwa w tym roku rybniczanie będą szukać w spotkaniu z Gwarkiem Ornontowice, które odbędzie się w piątek 7 kwietnia o godzinie 19:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

19. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

LKS Bełk - LKS Czaniec 3-2 Gwarek Ornontowice - MKS Lędziny 1-0 Kuźnia Ustroń - ROW 1964 Rybnik 2-1 Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska 3-1 Spójnia Landek - MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Błyskawica Drogomyśl - GKS II Tychy 0-0 Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz 0-0 Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0