ROW 1964 Rybnik stracił zwycięstwo w 90. minucie

2024-03-09, Autor:

Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Kuźnią Ustroń.

Mecz z Kuźnią rybniczanie rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w 3. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Paweł Mandrysz. Po pełnym walki spotkaniu przyjezdni zdołali wyrównać w 90. minucie. Gola na wagę 1 punktu dla ekipy z Ustronia strzelił z rzutu wolnego Mykola Bui. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

W następnej kolejce ROW 1964 zagra na wyjeździe z GKS-em II Tychy (17 marca, godz. 11:00).

ROW 1964 Rybnik – KS Kuźnia Ustroń 1:1 (1:0)

1:0 – Paweł Mandrysz (3), 1:1 – Mykola Bui (90)

ROW 1964: Stanny – Balcer, Chłodek, Dankowski, James, Janik, Mandrysz, Pryka (46’ Koseła), Sikora, Spratek, Stanny, Włodarczyk

Kuźnia: Skocz – Carabali (80’ Szlufarski), Gomes, Turoń, Ligocki, Sudoł, Rycka, Pietraczyk (60’ Adi), Tarasz (65’ Bui), Waliczek (46’ Fiedor), Jaworski

IV liga, śląska II grupa – 16. kolejka: Gwarek Ornontowice - LKS Czaniec 2-0 Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Decor Bełk, ROW 1964 Rybnik - Kuźnia Ustroń 1-1 Odra Wodzisław Śląski - GKS II Tychy 2-0 Orzeł Łękawica - LKS Tworków 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice - Rekord II Bielsko-Biała 1-2 MKS Lędziny - Tempo Puńców 1-5