RMKS xBest Rybnik: w Bochni szkoda czwartej kwarty

2022-10-16, Autor:

W 3. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały na wyjeździe z Contimaksem MOSiR Bochnia 67:73.

W Bochni rybniczanki przez większą część spotkania były równorzędnym przeciwnikiem dla gospodyń. W każdej kwarcie, za wyjątkiem czwartej, RMKS xBest był na prowadzeniu. Ostatni raz było to pod koniec trzeciej kwarty, kiedy to jeszcze kilka minut wcześniej rybniczanki przegrywały już 10 oczkami. 12-punktowej straty w czwartej kwarcie nie udało się już odrobić.

W następnej kolejce RMKS xBest zmierzy się na wyjeździe z PZU Ślęzą II MOS Wrocław.

Contimax MOSIR Bochni - RMKS xBest Rybnik 73:67 (18:14, 14:16, 23:22, 18:15)

Contimax MOSIR Bochnia: Magdalena Szkop 23, Małgorzata Zuchora 15, Katarzyna Kocaj 14, Monika Malinowska 8, Anita Plucińska 7, Anna Krawiec 4, Nikola Więcek 2, Gabriela Rak 0

RMKS xBest Rybnik: D. Bednarek 20 (4x3), B. Jurczyńska 17 (2x3), E. Bacik 9, M. Czyżewska 9 (1x3), P. Majda 8, N. Rudzińska 4, P. Hnida

3. kolejka I ligi (grupa B): Contimax MOSiR Bochnia - RMKS Xbest Rybnik 73 : 67 Isands Wichoś Jelenia Góra - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 73 : 51 AZS Politechnika Korona Kraków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 86 : 41 MUKS Poznań - Enea AZS II Poznań 85 : 78 Wisła CanPack Kraków - Grot Widzew Łódź 87 : 47 Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Lider Swarzędz 69 : 78