Rmks xbest rybnik

Pewne punkty RMKS-u Xbest Rybnik. Debiut Mileny Raudner
0

W jedynym rozegranym dziś meczu 21. kolejki koszykarskiej I ligi RMKS Xbest Rybnik wygrał z Enea AZS-em AJP II Gorzów Wielkopolski 69:55.

2024-03-08 21:54 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: znakomita trzecia kwarta nie wystarczyła. RMKS Xbest Rybnik przegrał w Poznaniu jednym punktem!
0

W 20. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z Eneą AZS-em II Poznań 54:55.

2024-03-04 18:24 Autor: Adam Doliba
Emocje do ostatnich sekund w starciu RMKS-u Xbest Rybnik z Ostrovią
0

W jedynym rozegranym dziś meczu w grupie B pierwszej ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik pokonały w hali w Boguszowicach KS Basket Ostrovię Ostrów Wielkopolski.

2024-02-24 19:54 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: porażka w Krakowie i kontuzja kapitan Beaty Jurczyńskiej
0

W 18. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik przegrał na wyjeździe z wiceliderem Wisłą Orlen Południe Kraków. Już w pierwszej kwarcie z powodu kontuzji kolana parkiet opuściła kapitan Beata Jurczyńska.

2024-02-18 19:30 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odrobił zaległości. W Poznaniu lepszy MUKS
0

W zaległym meczu 15. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z MUKS-em Poznań 70:85.

2024-02-11 19:23 Autor: Adam Doliba
I liga: każda koszykarka RMKS-u Xbest z punktami
0

W 17. kolejce I ligi rybnickie koszykarki zanotowały ósme zwycięstwo. Przed własną publicznością pokonały drugą drużynę Ślęzy Wrocław.

2024-02-03 18:37 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik ponownie lepszy od Widzewa Łódź
0

RMKS Xbest Rybnik po raz drugi w tym sezonie wygrał z Widzewem Łódź. Tym razem na wyjeździe.

2024-01-28 09:42 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik wygrał z Liderem Swarzędz. „Dobra gra w obronie zdecydowała o zwycięstwie”
0

W 14. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik wygrały z Liderem Swarzędz. Było to ich szóste zwycięstwo w sezonie i drugie przed własną publicznością.

2024-01-13 22:39 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: porażka w Bochni i spadek na 9. miejsce
0

Rybnickie koszykarki po raz drugi w tym sezonie przegrały z Contimaksem MOSiR Bochnia. Po tej porażce spadły na 9. miejsce w tabeli I ligi.

2024-01-08 17:15 Autor: ad
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik postawił się liderowi z Krakowa
0

Ostatnim meczem w tym roku koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik rozpoczęły rundę rewanżową I ligi. Ich rywalem był lider - AZS Politechnika Korona Kraków.

2023-12-30 11:31 Autor: Redakcja