Porażka rybnickich siatkarzy z MKS-em Gamrat MOSiR Jasło

2023-03-26, Autor:

W 20. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali przed własną publicznością z MKS-em Gamrat MOSiR Jasło 1:3.

Po dwutygodniowej przerwie na parkiety II ligi wrócili siatkarze TS Volley Rybnik, którzy przed własną publicznością zmierzyli się z MKS-em Gamrat MOSiR Jasło.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy wygrali pierwszego seta 25:19. W drugiej partii znakomicie spisali się rybniczanie. Nasi siatkarze rozbili rywali 25:14. Kolejne dwa sety padły jednak łupem MKS-u i to on cieszył się ze zwycięstwa 3:1.

W tabeli II ligi TS Volley zajmuje 8. miejsce, mając na swoim koncie dziewięć zwycięstw. Do końca rundy zasadniczej zostały dwie kolejki.

W następnym meczu rybniccy siatkarze zmierzą się na wyjeździe z Akademią Talentów Jastrzębski Węgiel.

20. kolejka II ligi (4. grupa):

TS Volley Rybnik - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło 1:3 (19:25, 25:14, 18:25, 20:25) Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno - Extrans Sędziszów 3:0 (25:22, 25:22, 25:17) UMKS Kęczanin Kęty - Tyski Klub Siatkarski 3:2 (25:19, 25:23, 16:25, 19:25, 15:7) MKS Andrychów - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:22, 25:19, 25:18) MCKiS Jaworzno - KS Hutnik Kraków 3:0 (25:15, 25:18, 26:24) Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów 3:0 (25:15, 25:20, 26:24)