Wiadomości

Pierwszy mecz - pierwsza wygrana

2004-10-07, Autor:
Młodziczki starsze RMKS-u Rybnik rozpoczęły nowy sezon koszykarski od zwycięstwa z Filarem Sosnowiec.

Po pierwszej przespanej przez rybniczanki kwarcie (15:13 dla RMKS) w trzech kolejnych kwartach na boisku panowały już tylko koszykarki z Rybnika, które systematycznie powiększały przewagę nad słabiutkim zespołem Filara. Drugą kwartę RMKS wygrał 30:4, trzecią 25:2, a czwartą 16:2. Ostateczny wynik meczu – 86:21.
    Punkty dla RMKS Rybnik zdobyły: Natalia Przekop 25, Ania Gołyźniak 12, Dżesika Lubszczyk 11, Justyna Chrobok 8, Patrycja Siebel 7, Oliwia Kabzińska 7 (1x3), Justyna Kaczorowska 6, Ania Dziekan 4, Agnieszka Zawadzka 2, Małgorzata Zientarska 2, Paula Szymczyk 2, Michalina Torebko 0.
    Dodajmy, że koszykarki RMKS-u bronią w tym sezonie tytułu mistrzyń Śląska.

Następny mecz rybniczanki rozegrają na własnym parkiecie. W poniedziałek, 11. pażdziernika, w Szkole Podstawowej nr 5 o godz. 16.30 podejmować będą Olimpię Wodzisław Śl.