MKKS: wygrali tylko jedną kwartę

2013-01-31, Autor:
Koszykarze z Rybnika dosyć łatwo przegrali na parkiecie MOSM-u Bytom.

W czwartej serii spotkań finału B III ligi rybniccy koszykarze zmierzyli się z MOSM-em Bytom. Na parkiecie rywala MKKS przegrał 56:75. O zwycięstwie gospodarzy zadecydowała ich dobra pierwsza połowa, którą wygrali 47:26. Zaraz po przerwie rybniczanie próbowali odrobić straty, ale ich zryw trwał tylko jedną kwartę. Ostatecznie to bytomianie byli górą i zwyciężyli różnicą 19 punktów.

UKS MOSM Bytom - MKKS Rybnik 75:56 (23:19, 24:8, 12:20, 16:9)

Następny mecz MKKS rozegra w sobotę 2 lutego. Do Rybnika przyjedzie KKS Mickiewicz Katowice II. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30 w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych. Wstęp wolny.