Derby dla Rybnika! TS Volley liderem II ligi

2017-11-26, Autor:

Po zwycięstwie w derbach z Górnikiem Radlin i porażce Jaworzna w Kętach siatkarze TS Volley Rybnik objęli prowadzenie w tabeli II ligi.

W derbach regionu TS Volley Rybnik wygrał z Górnikiem Radlin 3:0. W pierwszym secie rybniczanie znokautowali rywali do 13. Dwa kolejne sety były bardziej wyrównane. W obu jednak minimalnie lepsi byli siatkarze z Rybnika.

Dzięki zwycięstwu z Górnikiem i niespodziewanej porażce MCKiS Jaworzno z Kęczaninem Kęty rybniczanie objęli prowadzenie w tabeli piątej grupy II ligi.

W następnej kolejce TS Volley zmierzy się na wyjeździe ze wspomnianym Kęczaninem.