RMKS Rybnik koszykówka

Koszykówka. RMKS xBest Rybnik: wicelider z Poznania za silny
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały przed własną publicznością z wiceliderem, MUKS-em Poznań 58:74, choć przed ostatnią kwartą przegrywały tylko 4 punktami.

2022-12-18 20:58 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku z koszykówką, siatkówką i futsalem (17-18 grudnia 2022)
0

W najbliższy weekend ważne mecze domowe rozegrają koszykarze i koszykarki z Rybnika. Ci pierwsi chcą wrócić na ścieżkę zwycięstw, a panie będą musiały sobie poradzić bez swojej podstawowej rozgrywającej w starciu z wiceliderem pierwszoligowych zmagań.

2022-12-16 09:29 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Czwarta wygrana z rzędu RMKS-u xBest Rybnik
0

W 11. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u xBest Rybnik wygrały po raz szósty. Tym razem rozprawiły się w hali w Boguszowicach z Isands Wichoś Jelenia Góra.

2022-12-04 21:37 Autor: Redakcja
Sportowy weekend w Rybniku (3-4 grudnia 2022)
0

Sportowych emocji, za sprawą mundialowych rozgrywek, nie brakuje. Warto także spojrzeć na to, co dzieje się na lokalnych arenach.

2022-12-02 22:46 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Sportowy weekend w Rybniku (26-27 listopada 2022)
0

W najbliższy weekend o siódme zwycięstwo w II lidze powalczą koszykarze MKKS-u Rybnik. Koszykarki RMKS-u grające w I lidze mają pauzę, ale zagra druga drużyna, rywalizująca w II lidze. Warto kibicować młodym wychowankom rybnickiego klubu.

2022-11-24 19:24 Autor: UM Rybnik
RMKS xBest Rybnik: debiut Pendziałek i Keller w I lidze
1

W czwartym meczu sezonu koszykarki RMKS-u xBest Rybnik przegrały we Wrocławiu z PZU Ślęzą II MOS. Pierwsze minuty na parkietach I ligi zanotowały 16-letnia Patrycja Pendziałek i 15-letnia Klaudia Keller.

2022-10-22 19:19 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (8-9.10.2022)
0

Weekend w Rybniku jak zwykle pełen sportowych wrażeń! Szczególne emocje przed kibicami siatkówki i koszykówki oraz miłośnikami sportów motorowych.

2022-10-07 18:31 Autor: UM Rybnik
Koszykówka. I liga: RMKS xBest Rybnik gotowy do sezonu 2022/23
0

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2022/23 w koszykarskiej I lidze. W stawce 13 zespołów w grupie B jest oczywiście RMKS xBest Rybnik.

2022-09-27 21:55 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (8-9 stycznia 2022)
0

W najbliższy weekend w domowych meczach zaprezentują się koszykarki RMKS-u, siatkarki Jedynki i piłkarki TS ROW. Warto zapisać się także na kolejną edycję mistrzostw Rybnika w narciarstwie.

2022-01-07 18:31 Autor: UM Rybnik
Pierwsza wygrana w Rybniku! RMKS Xbest pokonał Lidera
0

W 9. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik odniósł pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. W hali w Boguszowicach nasze koszykarki wygrały z Liderem Swarzędz 70:66.

2021-11-28 19:19 Autor: ad