RMKS Rybnik koszykówka

Wzmocniona Enea AZS II Poznań pokonała RMKS Xbest Rybnik
0

W 9. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik przegrał przed własną publicznością z Eneą AZS II Poznań.

2023-12-09 22:18 Autor: Redakcja
I liga: RMKS Xbest Rybnik przerwał serię domowych zwycięstw Ostrovii
0

Rybnickie koszykarki jako pierwsze w tym sezonie wygrały na parkiecie Ostrovii.

2023-12-02 23:29 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: nieudany mecz RMKS-u Xbest Rybnik z Wisłą Orlen Południe Kraków
0

W 7. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik zanotował najwyższą porażkę w tym sezonie.

2023-11-26 19:46 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (25-26 listopada 2023)
0

Sportowy weekend zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla rybnickich kibiców sportów halowych.

2023-11-24 22:49 Autor: Redakcja
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik wygrał we Wrocławiu
0

Po słabszym początku sezonu RMKS Xbest Rybnik spisuje się coraz lepiej. W minioną sobotę wygrał we Wrocławiu z miejscową PZU Ślęzą II MOS.

2023-11-19 11:46 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odpalił w ostatniej kwarcie. Widzew pokonany!
0

Dziś w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.

2023-11-14 21:35 Autor: Adam Doliba
Wydarzenia sportowe w Rybniku (11-15.11.2023)
0

W najbliższych dniach w Rybniku zostanie zorganizowanych kilka ciekawych imprez sportowych.

2023-11-10 17:20 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
RMKS Xbest Rybnik przegrał z MUKS-em Poznań. Pierwsza kwarta ustawiła mecz
0

W meczu 4. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały we własnej hali z MUKS-em Poznań 55:69.

2023-10-31 22:58 Autor: Adam Doliba
Osłabiony RMKS Xbest Rybnik nie dał rady liderowi I ligi
0

W drugim meczu sezonu koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik doznały drugiej porażki. Na parkiecie w Boguszowicach lepszy od gospodyń okazał się aktualny lider I ligi, Contimax MOSiR Bochnia.

2023-10-14 22:19 Autor: Adam Doliba
Sportowy weekend w Rybniku (14-15.10.2023)