Stowarzyszenie Oświatowe „Rodzice-Dzieciom” prowadzące Społeczną Szkołę Podstawową im. J. Kukuczki, zainspirowane dokonaniami patrona szkoły zorganizowało dla uczniów z naszego miasta matematyczną grę miejską pod hasłem „Wyprawa na Matma Parbat”, co oznacza wyprawę na matematyczną górę.
2016-12-14 07:00„Z pomocą mamy i taty nie boję się maty” to tytuł projektu realizowanego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach, który uzyskał dofinansowanie z programu MPotęga Fundacji mBanku. W ramach tej inicjatywy rodzice współdziałają z uczniami, by przełamać opory związane z nauką matematyki.
2016-11-14 07:00Program mPotęga fundacji mBanku skierowany jest do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z całej Polski. W ramach programu finansowane są najciekawsze projekty edukacyjne. Wśród najlepszych projektów, walczących o nagrodę publiczności i dodatkowe 5 tysięcy złotych znalazła się propozycja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Rybniku! O zwycięstwie zdecydują głosy internautów, które można oddawać tylko do 8 lipca.
2016-07-04 18:45Stowarzyszenie Oświatowe „Rodzice-Dzieciom” prowadzące Społeczną Szkołę Podstawową im. J. Kukuczki w Rybniku znalazło się w gronie laureatów programu „mPotęga”, organizowanego przez Fundację mBanku. Projekt pn. „Wyprawa na Matma Parbat” ma szansę na nagrodę publiczności i dodatkowe 5 tysięcy złotych. Aby je zdobyć potrzebne są głosy internautów. Głosowanie trwa tylko do 8 lipca!
2016-07-01 11:24Znaleziony w ostatniej chwili. W akcję zaangażowanych prawie 100 policjantów
26679Znany youtuber, Książulo był w Rybniku. Gdzie jadł? (wideo)
24409Rybnik: radiowozy na Placu Wolności. Zatrzymano kilka osób (aktualizacja)
22151Vox Patris - to największy dzwon świata. Powstał w Rydułtowach, i tu go możecie zobaczyć! (zdjęcia)
20077Włamanie na Wrębowej i niejasne ogłoszenia. Mieszkańcy czują niepokój
17819„Nie zostawimy tego tak” – Mariusz Błaszczak spotkał się z mieszkańcami Rybnika i regionu
56Sławomir Mentzen przyjedzie do Rybnika, by mówić o energetyce i gospodarce
27Lenartowicz mówi o kłamstwach Wosia. Ten odpowiada: to decyzja PO
22Szymon Hołownia: "Prezydent ma działać, a nie być długopisem premiera". Kolejny kandydat na prezydenta RP w naszym regionie
20Mamy drogi rowerowe, od lat brakuje rowerów miejskich. Miasto nie ma na to pieniędzy
18Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert