Miniżużel: Rybki Rybnik testują nową nawierzchnię

Kilka dni temu miniżużlowcy Rybek Rybnik odbyli pierwszy trening na nowej nawierzchni i według nowych zasad.

2020-06-06 21:48 Autor: ad
Miniżużel: Szymon Ludwiczak (Rybki Rybnik) wicemistrzem Polski na lodzie
0

Szymon Ludwiczak z MKMŻ Rybki Rybnik został srebrnym medalistą indywidualnych mistrzostw Polski w miniżużlu na lodzie.

2020-02-02 22:04 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik na lodzie
0

Podczas XVI Opolskiej Gali Żużla na Lodzie została rozegrana pierwsza runda indywidualnych mistrzostw Polski w miniżużlu na lodzie. W imprezie wystąpili zawodnicy Rybek Rybnik.

2020-01-27 21:22 Autor: ad
Miniżużel: Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik mistrzem Polski
0

Główna Komisja Sportu Żużlowego anulowała 12. rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Tym samym najlepszym zawodnikiem w naszym kraju został Dawid Piestrzyński z Rybek Rybnik!

2019-09-13 21:59 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: MKMŻ Rybki Rybnik drużynowym mistrzem Polski!
1

Złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu zdobyli zawodnicy Rybek Rybnik.

2019-09-08 20:43 Autor: ad
Miniżużel: Rybki wygrały w Bydgoszczy. Teraz czas na Rybnik!
0

W miniony weekend miniżużlowcy Rybek Rybnik dominowali podczas zawodów w Bydgoszczy. Przed nimi finałowe ściganie na torze w Chwałowicach!

2019-09-02 21:53 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: Gdańsk zdobyty przez Rybki Rybnik
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali kolejne rundy IMP i DMP rozegrane na torze w Gdańsku.

2019-07-22 21:42 Autor: ad
Miniżużel: udany weekend Rybek Rybnik w Toruniu
0

Kolejny udany weekend mają za sobą miniżużlowcy Rybek Rybnik. Tym razem zdominowali zawody w Toruniu.

2019-07-14 23:38 Autor: ad
PPPK w miniżużlu: Rybki wygrały w Rybniku
0

W zaległej 2. rundzie Pucharu Polski Par Klubowych w miniżużlu bezkonkurencyjne były Rybki Rybnik.

2019-07-01 22:00 Autor: ad
0

"Rybki Rybnik" dziś w Hallo! Rybnik

Przed punktem informacji miejskiej o godzinie 16.00 przy ul. Sobieskiego 20 staną miniżużlowe motory klasy 50cc oraz 80-85cc. Każdy chętny będzie miał też okazję przymierzyć żużlowy kombinezon kask oraz dosiąść motor.

2016-09-13 13:17 Autor: kk, źródło: materiały prasowe Halo! Rybnik