Mini-żużel

Miniżużel: Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba wygrali w Częstochowie
0

Na minitorze w Częstochowie zostały rozegrane dwie pierwsze rundy Pucharu Ekstraligi 85-125cc. W obu najlepsi okazali się reprezentanci Rybek Rybnik, Krzysztof Harendarczyk i Franciszek Szczyrba.

2022-07-03 22:36 Autor: Adam Doliba
DMP w miniżużlu: dwa zwycięstwa Rybek Rybnik
0

W miniony weekend miniżużlowcy Rybek Rybnik dwukrotnie stawali na najwyższym stopniu podium kolejnych rund Drużynowych Mistrzostw Polski.

2022-06-21 18:00 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Krzysztof Harendarczyk tuż za podium w I rundzie IPP w Rybniku
0

W sobotę 30 kwietnia na minitorze w Chwałowicach została rozegrana I runda Indywidualnego Pucharu Polski 80-125cc.

2022-05-01 23:21 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik wygrały dwie rundy DMP
0

Ostatnie dni były bardzo aktywne dla zawodników Rybek Rybnik, którzy wzięli udział w trzech rundach Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu.

2021-06-06 23:06 Autor: Adam Doliba
Miniżużel, Rybki Rybnik: I runda DMP w Chwałowicach
0

W najbliższą sobotę na stadionie im. Andrzeja Skulskiego w Chwałowicach zostanie zorganizowana I runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu.

2021-05-19 17:11 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik dominowały w Częstochowie
0

Kolejny dobry start w Drużynowych Mistrzostwach Polski w miniżużlu zanotowały Rybki Rybnik.

2020-10-12 21:50 Autor: ad, źródło: sportowefakty.wp.pl
Miniżużel: rewelacyjny występ Rybek Rybnik w Bydgoszczy
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy.

2020-09-14 18:06 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik drugie w Wawrowie
0

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zajęli drugie miejsce w II rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 85-125cc.

2020-09-09 17:00 Autor: ad
Miniżużel: dwie Rybki na podium w Gdańsku
0

W środę na minitorze w Gdańsku odbyły się III oraz IV runda indywidualnych mistrzostw Polski w miniżużlu. W imprezie nie mogło zabraknąć reprezentantów Rybek Rybnik.

2020-08-20 21:46 Autor: ad
IMP w miniżużlu: Szymon Ludwiczak z kompletem w Rędzinach
0

Szymon Ludwiczak z Rybek Rybnik wygrał jedną z dwóch rund indywidualnych mistrzostw Polski w miniżużlu w Rędzinach.

2020-08-17 22:45 Autor: ad, źródło: sportowefakty.wp.pl