Były piłkarz rybnickiego klubu, a obecnie Legionovii Legionowo, Daniel Kutarba, uległ groźnemu wypadkowi na quadzie. 25-latek znajduje się w śpiączce. Ma złamane obie nogi oraz uszkodzony kręgosłup.

2018-04-19 21:58 Autor: ad, źródło: Przegląd Sportowy, Interia, Sportowe Fakty
ROW 1964 Rybnik pokonał Legionovię Legionowo. Brychlik: „Dziś w końcu mogę się ogolić”
0

W 26. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Legionovią Legionowo 2:1. Gole dla gospodarzy zdobyli Przemysław Brychlik i Kamil Spratek.

2018-04-14 17:32 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: w sobotę mecz z ostatnią w tabeli Legionovią
0

W sobotę 14 kwietnia o godzinie 16:00 odbędzie się mecz 26. kolejki II ligi, w którym ROW 1964 Rybnik podejmie ostatnią w tabeli Legionovię Legionowo.

2018-04-13 20:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964: rybniccy piłkarze coraz niżej
2

Piłkarze ROW-u przegrali w Legionowie i niebezpiecznie zbliżają się do strefy spadkowej II ligi.

2017-09-16 22:16 Autor: Adam Doliba
Legionovia vs. ROW 1964: dwa gole w ostatnich minutach. Znowu trafił Sebastian Siwek
0

W meczu 14. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2. ligi spotkały się ze sobą drużyny znajdujące się w okolicach przeciwnych biegunów tabeli. Czwarta Legionovia podejmowała znajdujący się w strefie spadkowej ROW Rybnik.

2016-10-22 17:15 Autor: Mateusz Żadziłko
0

ROW 1964: remis w ostatnim meczu tego roku. Przerwa zimowa na 13. miejscu

W 19. kolejce II ligi KS ROW 1964 Rybnik zremisował na wyjeździe z Legionovią Legionowo.

2015-11-29 00:00 Autor: Adam Doliba
4

ROW 1964: horror w końcówce

W meczu otwierającym sezon w Rybniku, miejscowy KS ROW 1964 wygrał 3:2 z Legionovią Legionowo.

2015-08-07 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
1

ROW 1964: w piątek starcie z Legionovią

W pierwszym meczu na własnym boisku piłkarze ROW-u zmierzą się z Legionovią Legionowo.

2015-08-05 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Energetyk ROW: pierwszy mecz w II lidze z beniaminkiem

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz II ligi na sezon 2015/2016. Rozgrywki rozpoczną się 1 sierpnia, a runda jesienna potrwa do 29 listopada (19 kolejek).

2015-06-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
10

Energetyk ROW wygrał w Legionowie. Zobacz gole i radość piłkarzy w szatni (wideo)

W meczu 31. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:2.

2015-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl