zamknij

Sport i rekreacja

Energetyk ROW: pierwszy mecz w II lidze z beniaminkiem

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz II ligi na sezon 2015/2016. Rozgrywki rozpoczną się 1 sierpnia, a runda jesienna potrwa do 29 listopada (19 kolejek).

Reklama

Energetyk ROW Rybnik swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe z beniaminkiem II ligi, Olimpią Zambrów. W drugiej kolejce na stadion przy ul. Gliwickiej zawita Legionovia Legionowo.

 

Warto dodać, że Widzew Łódź nie otrzymał jeszcze drugoligowej licencji na przyszły sezon. Jeżeli jej nie dostanie, miejsce łodzian zajmie Kotwica Kołobrzeg.

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Olimpia Zambrów - Energetyk ROW Rybnik
GKS Tychy - Wisła Puławy
Polonia Bytom - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Nadwiślan Góra
Raków Częstochowa - Okocimski KS Brzesko
Błękitni Stargard Szczeciński - Widzew Łódź
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik - Legionovia Legionowo
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo
Okocimski KS Brzesko - Błękitni Stargard Szczeciński
Nadwiślan Góra - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Wisła Puławy - Polonia Bytom
Olimpia Zambrów - GKS Tychy

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

GKS Tychy - Energetyk ROW Rybnik
Polonia Bytom - Olimpia Zambrów
Puszcza Niepołomice - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Stal Mielec
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Błękitni Stargard Szczeciński - Nadwiślan Góra
Gryf Wejherowo - Okocimski KS Brzesko
Legionovia Legionowo - Widzew Łódź

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Widzew Łódź - Energetyk ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko - Legionovia Legionowo
Nadwiślan Góra - Gryf Wejherowo
Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice
GKS Tychy - Polonia Bytom

Kolejka 5 - 26 sierpnia

Polonia Bytom - Energetyk ROW Rybnik
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
Znicz Pruszków - Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Nadwiślan Góra
Widzew Łódź - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Energetyk ROW Rybnik - Okocimski KS Brzesko
Nadwiślan Góra - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo
Stal Mielec - Błękitni Stargard Szczeciński
Wisła Puławy - Raków Częstochowa
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
GKS Tychy - Znicz Pruszków
Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice

Kolejka 7 - 5-6 września

Puszcza Niepołomice - Energetyk ROW Rybnik
Znicz Pruszków - Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola - GKS Tychy
Raków Częstochowa - Olimpia Zambrów
Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy
Gryf Wejherowo - Stal Mielec
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Okocimski KS Brzesko - Nadwiślan Góra

Kolejka 8 - 12-13 września

Energetyk ROW Rybnik - Nadwiślan Góra
Radomiak Radom - Okocimski KS Brzesko
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź
Stal Mielec - Legionovia Legionowo
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Tychy - Raków Częstochowa
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków

Kolejka 9 - 19-20 września

Znicz Pruszków - Energetyk ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa - Polonia Bytom
Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Tychy
Gryf Wejherowo - Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
Widzew Łódź - Stal Mielec
Okocimski KS Brzesko - Siarka Tarnobrzeg
Nadwiślan Góra - Radomiak Radom

Kolejka 10 - 26-27 września

Energetyk ROW Rybnik - Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Okocimski KS Brzesko
Wisła Puławy - Widzew Łódź
Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
GKS Tychy - Gryf Wejherowo
Polonia Bytom - Błękitni Stargard Szczeciński
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Kolejka 11 - 3-4 października

Stal Stalowa Wola - Energetyk ROW Rybnik
Raków Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard Szczeciński - Puszcza Niepołomice
Gryf Wejherowo - Polonia Bytom
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Widzew Łódź - Olimpia Zambrów
Okocimski KS Brzesko - Wisła Puławy
Nadwiślan Góra - Stal Mielec
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 12 - 10-11 października

Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Radomiak Radom
Wisła Puławy - Nadwiślan Góra
Olimpia Zambrów - Okocimski KS Brzesko
GKS Tychy - Widzew Łódź
Polonia Bytom - Legionovia Legionowo
Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa

Kolejka 13 - 17-18 października

Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź - Polonia Bytom
Okocimski KS Brzesko - GKS Tychy
Nadwiślan Góra - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec

Kolejka 14 - 24-25 października

Energetyk ROW Rybnik - Stal Mielec
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
GKS Tychy - Nadwiślan Góra
Polonia Bytom - Okocimski KS Brzesko
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo
Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 15 - 31 października

Błękitni Stargard Szczeciński - Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Okocimski KS Brzesko - Puszcza Niepołomice
Nadwiślan Góra - Polonia Bytom
Radomiak Radom - GKS Tychy
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów
Stal Mielec - Wisła Puławy

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Energetyk ROW Rybnik - Wisła Puławy
Olimpia Zambrów - Stal Mielec
GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg
Polonia Bytom - Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice - Nadwiślan Góra
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Gryf Wejherowo - Energetyk ROW Rybnik
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola
Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom
Stal Mielec - GKS Tychy
Wisła Puławy - Olimpia Zambrów

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Energetyk ROW Rybnik - Olimpia Zambrów
Wisła Puławy - GKS Tychy
Stal Mielec - Polonia Bytom
Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Nadwiślan Góra - Stal Stalowa Wola
Okocimski KS Brzesko - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Legionovia Legionowo - Energetyk ROW Rybnik
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
Błękitni Stargard Szczeciński - Okocimski KS Brzesko
Raków Częstochowa - Nadwiślan Góra
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Polonia Bytom - Wisła Puławy
GKS Tychy - Olimpia Zambrów

Kolejka 20 - 5-6 marca

Energetyk ROW Rybnik - GKS Tychy
Olimpia Zambrów - Polonia Bytom
Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Nadwiślan Góra - Błękitni Stargard Szczeciński
Okocimski KS Brzesko - Gryf Wejherowo
Widzew Łódź - Legionovia Legionowo

Kolejka 21 - 12-13 marca

Energetyk ROW Rybnik - Widzew Łódź
Legionovia Legionowo - Okocimski KS Brzesko
Gryf Wejherowo - Nadwiślan Góra
Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola - Stal Mielec
Znicz Pruszków - Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów
Polonia Bytom - GKS Tychy

Kolejka 22 - 19-20 marca

Energetyk ROW Rybnik - Polonia Bytom
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo
Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
Okocimski KS Brzesko - Widzew Łódź

Kolejka 23 - 26 marca

Okocimski KS Brzesko - Energetyk ROW Rybnik
Widzew Łódź - Nadwiślan Góra
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków - GKS Tychy
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom

Kolejka 24 - 2-3 kwietnia

Energetyk ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice
Polonia Bytom - Znicz Pruszków
GKS Tychy - Stal Stalowa Wola
Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa
Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
Stal Mielec - Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Nadwiślan Góra - Okocimski KS Brzesko

Kolejka 25 - 9-10 kwietnia

Nadwiślan Góra - Energetyk ROW Rybnik
Okocimski KS Brzesko - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo - Stal Mielec
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy
Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów
Raków Częstochowa - GKS Tychy
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice

Kolejka 26 - 16-17 kwietnia

Energetyk ROW Rybnik - Znicz Pruszków
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom - Raków Częstochowa
GKS Tychy - Błękitni Stargard Szczeciński
Olimpia Zambrów - Gryf Wejherowo
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
Stal Mielec - Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg - Okocimski KS Brzesko
Radomiak Radom - Nadwiślan Góra

Kolejka 27 - 23-24 kwietnia

Radomiak Radom - Energetyk ROW Rybnik
Nadwiślan Góra - Siarka Tarnobrzeg
Okocimski KS Brzesko - Stal Mielec
Widzew Łódź - Wisła Puławy
Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo - GKS Tychy
Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Kolejka 28 - 30 kwietnia-1 maja

Energetyk ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Bytom - Gryf Wejherowo
GKS Tychy - Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów - Widzew Łódź
Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko
Stal Mielec - Nadwiślan Góra
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom

Kolejka 29 - 7-8 maja

Siarka Tarnobrzeg - Energetyk ROW Rybnik
Radomiak Radom - Stal Mielec
Nadwiślan Góra - Wisła Puławy
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Zambrów
Widzew Łódź - GKS Tychy
Legionovia Legionowo - Polonia Bytom
Gryf Wejherowo - Puszcza Niepołomice
Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola

Kolejka 30 - 11 maja

Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo
Polonia Bytom - Widzew Łódź
GKS Tychy - Okocimski KS Brzesko
Olimpia Zambrów - Nadwiślan Góra
Wisła Puławy - Radomiak Radom
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 31 - 14-15 maja

Stal Mielec - Energetyk ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
Nadwiślan Góra - GKS Tychy
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa

Kolejka 32 - 21-22 maja

Energetyk ROW Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński
Raków Częstochowa - Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Polonia Bytom - Nadwiślan Góra
GKS Tychy - Radomiak Radom
Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Stal Mielec

Kolejka 33 - 28-29 maja

Wisła Puławy - Energetyk ROW Rybnik
Stal Mielec - Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy
Radomiak Radom - Polonia Bytom
Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice
Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 34 - 4-5 czerwca

Energetyk ROW Rybnik - Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard Szczeciński - Legionovia Legionowo
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - Okocimski KS Brzesko
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg
GKS Tychy - Stal Mielec
Olimpia Zambrów - Wisła Puławy

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
  • ~adamo260 2015-06-25 23:22:03

    I zimny prysznic baty pewne!!!!!!!!!!!!!!

    0 7
  • ~nico9876 2015-06-26 04:40:47

    Ciekawe że nic się nie zmienia i wszystko po staremu układzik pasuje , trener posadę ma, a aktorzy będą udawać że kopią a już nie wspomnę o górze tych laserem nie da się usunąć .No i Prezydent i Świta zadowoleni bo taki układ nie wymaga większej inwestycji .Ah nie mogę na nich k.......a nawet patrzeć.

    4 0
  • ~Gwidon 2015-06-26 06:30:03

    Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

    0 6
  • ~7dyzio1 2015-06-26 07:38:53

    Panie prezesie Janik kiedy pan ma zamiar podać się do dymisji , bo jak pan dalej będzie prezesem to ja na mecze chodzić nie będę bo drugi raz w c..la się nie dam zrobić !!

    11 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy to dobrze, że konferencja "Tęczowa zaraza - antychrześcijańska rewolucja w Polsce” nie odbyła się?




Oddanych głosów: 2612