Piłka nożna: wychowanek ROW-u na testach w Danii

Po dobrym 2016 roku zainteresowanie pomocnikiem ROW-u, Bartoszem Sliszem ciągle wzrasta.

Rozstrzygnięty został konkurs na realizację w 2017 roku zadania z zakresu tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu.

ROW 1964: plan przygotowań do rundy wiosennej
0

Znamy plan przygotowań piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik do rundy wiosennej II ligi.

2016-12-17 20:46 Autor: Adam Doliba
Trzy gole D. Bobera, czerwona kartka M. Muszalika i gęsta mgła w starciu ROW-u z Rozwojem
4

Po zaciętym spotkaniu ROW 1964 Rybnik pokonał Rozwój Katowice 2:1. Wszystkie gole, w tym jeden samobójczy, zdobył dziś Dawid Bober. Ostatnie pół godziny rybniczanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce Mariusza Muszalika. W drugiej połowie miała miejsce gęsta mgła. Rozważane było nawet przerwanie meczu i rozegranie go winnym terminie.

2016-11-26 19:26 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: w sobotę mecz z Rozwojem Katowice
1

Przed rybnickimi piłkarzami ostatnie spotkanie w tym roku. Ich rywalem będzie Rozwój Katowice.

2016-11-24 20:59 Autor: Adam Doliba
Fatalna seria piłkarzy ROW-u trwa. Tym razem przegrali w Niepołomicach z Puszczą
6

Kolejną porażkę ponieśli zawodnicy ROW-u w rozgrywkach II ligi. Dziś mocniejsza okazała się Puszcza Niepołomice. Po tej porażce nasi zawodnicy ugrzęźli w strefie spadkowej i ciężko będzie się z niej wydostać przed końcem rozgrywek w tym roku.

2016-11-20 14:53 Autor: Mateusz Żadziłko
Radomiak pokonał ROW. Rybniczanie coraz niżej
2

Na półmetku rozgrywek II ligi piłkarze ROW-u Rybnik mają zaledwie 15 punktów i znajdują się w strefie spadkowej.

2016-11-13 19:11 Autor: Adam Doliba
Słaby występ ROW-u i porażka z Siarką (wideo)
5

W 16. kolejce II ligi piłkarze ROW-u przegrali po kiepskim spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg 0:1.

2016-11-04 20:06 Autor: Adam Doliba, źródło: YouTube PZPN