Kinga Brawańska

3

Anna Mroszczak mistrzynią Polski juniorek w szpadzie

W sobotę i niedzielę na wrocławskich planszach odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (do 20 lat) w szpadzie kobiet i mężczyzn. Na najważniejszej imprezie w sezonie nie mogło zabraknąć reprezentacji RMKS-u Rybnik.

2016-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak - 8. miejsce
1

MP seniorów w szpadzie: medal był blisko

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik była bardzo blisko wywalczenia historycznego medalu mistrzostw Polski.

2015-05-23 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Reprezentanci RMKS-u poza podium Pucharu Polski w szpadzie

W Gliwicach odbył się III Puchar Polski Seniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn. Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy reprezentowali: Anna Mroszczak, Kinga Brawańska, Przemysław Trzepizur, Jarosław Fajkis oraz Ryszard Kałuziński.

2015-04-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

III Puchar Polski Juniorów w Boguszowicach: 7. miejsce Anny Mroszczak

W hali w Boguszowicach został zorganizowany III Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn. Wśród reprezentantów gospodarzy, czyli RMKS-u Rybnik, najlepiej spisała się Anna Mroszczak.

2014-12-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Anna Mroszczak druga od lewej
0

Anna Mroszczak druga w I Pucharze Polski Juniorów

We Wrocławiu odbył się I Puchar Polski juniorów i juniorek (do 20 lat) w szpadzie. Do rywalizacji przystąpiło 97 kobiet i 95 mężczyzn.

2014-10-10 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Szermierka: turniejowa „jedynka” nie zawiodła

Kolejne zwycięstwo w Pucharze Europy Kadetek w szpadzie kobiet zanotowała Anna Mroszczak.

2014-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: rybniczanie walczyli w Gliwicach

Wojciech Sworowski i Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik znaleźli się w pierwszej „szesnastce” II Pucharu Polski w szpadzie.

2014-01-10 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Rybnicka szpadzistka ustrzeliła „szermierczego hat-tricka”

Anna Mroszczak z RMKS-u Rybnik wygrała trzecie zawody z cyklu Pucharu Polski Juniorów Młodszych.

2013-12-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Szermierka: kolejny sukces Mroszczak

Rybnicka szpadzistka Anna Mroszczak pewnie pokonała wszystkie swoje przeciwniczki w II Pucharze Polski Juniorek młodszych.

2013-10-18 00:00 Autor: ad
Krystian Fajkis - 7. miejsce
0

Szermierka: zawodnicy RMKS-u walczyli w Warszawie

W Warszawie odbył się I Puchar Polski Juniorów do 20 lat w szpadzie kobiet i mężczyzn. W turnieju nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników RMKS-u Rybnik.

2013-09-20 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe