Idrissa Cissé

17

Energetyk ROW: gol w doliczonym czasie gry. Kontrowersyjna decyzja sędziego (wideo)

W 13. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej z Dolcanem Ząbki 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski.

2013-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba
Do niedawna Idrissa Cisse był idolem rybnickich kibiców. Co teraz pomyśli o naszych fanach?
49

Kibole znów dali popis: przeszkadza im czarnoskóry zawodnik

Kilka dni temu na murze Stadionu Miejskiego, tuż obok głównego wejścia, pojawił się rasistowski napis. Skandaliczne hasło odnosiło się do jednego z najlepszych zawodników rybnickiej drużyny – Idrissy Cisse. Sprawą zajmuje się rybnicka policja.

2013-10-17 00:00 Autor: ww
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: Derby Śląska dla GieKSy (wideo)

W meczu 8. kolejki I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał w Katowicach z miejscowym GKS-em 1:2. Jedynego gola dla rybnickiej drużyny zdobył Idrissa Cissé.

2013-09-15 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
9

Energetyk ROW: pierwszy mecz bez straty gola... (wideo)

... ale też pierwszy mecz bez strzelonego gola. Piłkarze ROW-u zremisowali bezbramkowo z Okocimskim KS Brzesko.

2013-09-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl, lajfy.com
8

Energetyk ROW: trzeci mecz i trzeci remis (wideo)

W 3. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Jaworznie z GKS-em Tychy 2:2.

2013-08-10 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
Idrissa Cissé zdobył w Olsztynie drugiego gola w tym sezonie
1

I liga: kolejny remis piłkarzy ROW-u

W drugiej kolejce I ligi piłkarze ROW-u zremisowali na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn 1:1.

2013-08-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
7

Energetyk ROW pokazał charakter. Remis z faworytem na inaugurację rozgrywek!

Na inaugurację sezonu I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:2.

2013-07-28 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Daniel Feruga
7

Piłkarze ROW-u zapowiadają otwartą i ofensywną grę

Po 30 latach przerwy piłkarze ROW-u znowu zagrają na zapleczu ekstraklasy. W ten weekend rusza kolejny sezon I ligi. W pierwszej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

2013-07-26 00:00 Autor: ww, ad