Energetyk ROW przegrał w Płocku i zamyka tabelę I ligi (wideo - zobacz bramki)

Piłkarze ROW-u przegrali siódmy mecz w tym sezonie i zamykają tabelę I ligi.

2014-03-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW testuje obrońcę z Mołdawii. Remis ze Zniczem

Piłkarze ROW-u rozegrali kolejny sparing. Tym razem zremisowali ze Zniczem Pruszków 1:1.

2014-02-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
2

Energetyk ROW trenuje w Kamieniu

Od poniedziałku (3 lutego) piłkarze ROW-u przebywają na obozie w Kamieniu. Dziś (5 lutego) rozegrali oni sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2014-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
4

Energetyk ROW wznowił treningi

Dziś po dłuższej przerwie wspólne treningi wznowiła pierwsza drużyna Energetyka ROW Rybnik.

2014-01-14 00:00 Autor: ad, źródło: energetykrow.rybnik.pl
11

Energetyk ROW: dziś ostatni mecz w tym roku, przyjedzie Termalica

W najbliższy weekend w rozgrywkach piłkarskiej I ligi rozpocznie się runda rewanżowa. Do Rybnika przyjedzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

2013-11-20 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Pechowy debiut Wleciałowskiego. Energetyk ROW kończył w dziewiątkę (wideo)

Pechowo swoją pracę w Rybniku rozpoczął trener Marek Wleciałowski. W 17. kolejce I ligi Energetyk ROW przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Olimpią Grudziądz 1:2. Jedynego gola dla ROW-u zdobył Idrissa Cissé. Rybniczanie, po czerwonych kartkach dla Kamila Kosteckiego i Marcina Grolika, kończyli mecz w dziewiątkę.

2013-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba
Ofiarą rasistowskiego hasła jest jeden z najlepszych piłkarzy ROW-u Rybnik, Idrissa Cisse
13

Rasizm nie tylko problemem Rybnika. Ale trzeba reagować

Wracamy do sprawy rasistowskich incydentów w Rybniku. Czy rybniczanie mają powody do wstydu i czy nasze miasto znajduje się w czołówce miast, gdzie problem nietolerancji występuje z największym nasileniem? To pytanie zadaliśmy fundacjom zajmującym się na co dzień walką z rasizmem.

2013-11-06 00:00 Autor: Dominika Kuśka
20

Trzecia porażka ROW-u. W starciu beniaminków lepsza Puszcza (wideo)

W 15. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Puszczą Niepołomice 0:1

2013-11-02 00:00 Autor: Adam Doliba