17. edycja Rybnickiego Festiwalu Fotografii zajęła 3. miejsce w jedynym krajowym plebiscycie na najlepsze sprzęty i wydarzenia fotograficzne w Polsce.
2021-01-21 19:4430 listopada w hali sportowej fundacji PGE Energia Ciepła w Rybniku po raz dziewiętnasty spotkali się tenisiści stołowi z jednostek Śląskiej WK OHP. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników przystępujących do rywalizacji o tytuł mistrzów Śląska OHP w tenisie stołowym. Organizatorami zawodów byli Hufiec Pracy w Rybniku wraz ze Śląską Wojewódzką Komendą OHP w Katowicach.
2018-12-04 20:46Wystartowała 16. edycja „Pojedynku na Słowa”. W pierwszym spotkaniu eliminacyjnym zmierzyły się drużyny ZS nr 1 w Rybniku, ZSE-U w Rybniku i ZST w Wodzisławiu Śląskim. Wiemy, który zespół awansował do półfinału.
2018-11-28 17:10Już po raz szesnasty uzdolniona młodzież szkół średnich z regionu stanie do rywalizacji w „Pojedynku na Słowa”. Przedstawiamy harmonogram spotkań eliminacyjnych.
2018-11-21 13:22Zakończył się projekt „Nowa energia na śląskim podwórku”. Grali w klipę, w klasy, toczyli felgę, poznawali tradycyjną muzykę i obyczaje, a na koniec kisili kapustę.
2018-10-15 19:53Fundacja PGE Energia Ciepła w Rybniku zaprasza dzieci i młodzież na półkolonie letnie oraz obóz taneczny z uczestnikami programu „You Can Dance”. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
2018-06-08 11:30Dwudziesta edycja Festiwalu Sztuki Teatralnej Fundacji PGE Energia Ciepła zbliża się wielkimi krokami. W dniach 11-13 maja będziemy mogli oglądać zarówno kameralne spektakle konkursowe, jak i widowiska na rybnickim rynku.
2018-04-27 19:33Od 13 kwietnia w ramach Festiwalu Sztuk Pięknych Rybnik 2018 Fundacji PGE Energia Ciepła w pięciu rybnickich placówkach będzie można podziwiać prace przygotowane przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną również wykłady z pokazami multimedialnymi i warsztaty plastyczne dla uczniów szkół średnich.
2018-04-11 18:05Już za kilka dni w Rybniku odbędą się warsztaty rozwojowe dla mężczyzn pogłębiające kontakt z własnym ciałem i poprawiające świadomość człowieka w ruchu.
2018-02-10 10:27W Fundacji PGE Energia Ciepła w Rybniku odbędą się warsztaty rozwoju oparte na pracy z ciałem, głosem i oddechem, wzmacniające i uwalniające przepływ kobiecości.
2018-02-07 11:03"Bandyci" przyjadą do Rybnika. Dlatego zamkną Zalew Rybnicki. Rozmawialiśmy z międzynarodowym klubem motocyklowym
60411Niepełnosprawny syn w centrum rodzicielskiego konfliktu. "Stał się narzędziem do walki"
33496[AKTUALIZACJA] Ewakuowano 250 osób. Sytuacja jest już opanowana
28717„Decyzje trudne, ale konieczne”. Eko-Okna odcinają się od zarzutów o masowych zwolnieniach
25263Została potrącona przez własny samochód. Dramatyczne zdarzenie na parkingu przed szpitalem (wideo)
16506Burza o sobotni protest w Rybniku przeciw imigrantom. Prezydent opublikował list zaniepokojonej mieszkanki
31Lokalni działacze PiS przeciwko nielegalnej migracji. "Nie dla paktu migracyjnego, tak dla bezpieczeństwa granic" (wideo)
31Wolność słowa pod lupą. Najjjka uniewinniona, ale apelacja w toku
23Gaz i odpady w służbie transformacji. List intencyjny między Orlen Termika, PGE i Miastem zapowiada nową epokę dla regionu
15Cisza w Gotartowicach tylko wspomnieniem? Mieszkańcy skarżą się na hałas z drogi regionalnej. UM: będą pomiary hałasu
14Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertObowiązek jazdy w kasku do 16 roku życia dla kierowców hulajnóg i rowerów. Co o tym sądzisz?
Oddanych głosów: 257