TS Volley Rybnik przegrał w Andrychowie

2020-01-26, Autor:

W 12. kolejce 5. grupy II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z MKS-em Andrychów 1:3.

Pierwszy set meczu w Andrychowie należał do gospodarzy, którzy wygrali do 17. Zacięty bój w drugim secie padł łupem rybniczan. O dramaturgii tego fragmentu spotkania niech świadczy wynik 32:30.

Dwa kolejne sety również były wyrównane. W nich jednak minimalnie lepszy okazał się MKS, który wygrywał kolejno do 25 i 22. Cały mecz zakończył się zwycięstwem andrychowian 3:1.

W tabeli II ligi TS Volley zajmuje 4. miejsce. Liderem jest TKS Tychy.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się przed własną publicznością z trzecim w tabeli Kęczaninem Kęty. Mecz odbędzie się 1 lutego.