Energetyk ROW Rybnik

4

Piłkarze ROW-u przegrali w Nowym Sączu (wideo - zobacz skrót meczu)

W 23. kolejce I ligi Energetyk ROW przegrał na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:1 i nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

2014-04-06 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
8

Energetyk ROW stracił zwycięstwo w doliczonym czasie gry

W 22. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na własnym boisku z Flotą Świnoujście 1:1. Gola dla rybniczan z rzutu karnego strzelił Danie Feruga. Wyrównał, również z „jedenastki”, Piotr Kieruzel. Warto dodać, że decydująca o remisie bramka padła w doliczonym czasie gry!

2014-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba
5

Energetyk ROW: pierwszy test dla nowego trenera już w niedzielę

Swoją pierwszoligową przygodę w roli trenera rybnickich piłkarzy Jan Furlepa rozpocznie meczem z Flotą Świnoujście.

2014-03-28 00:00 Autor: Adam Doliba
4

Nowy trener Energetyka ROW: remisy mnie nie interesują. Musimy ryzykować

- Od najbliższego meczu z Flotą Świnoujście wiele zależy. Gra toczy się nie tylko o 3 punkty, ale i o "tlen" dla zespołu, który dzięki zwycięstwu może się odbudować - mówi Jan Furlepa - nowy trener piłkarzy Energetyka ROW Rybnik.

2014-03-27 00:00 Autor: ww
Do rybnickiej drużyny wrócił trener Jan Furlepa
8

Energetyk ROW: trener Wleciałowski zwolniony! Kto go zastąpił?

Trenerem Energetyka ROW został Jan Furlepa, który w 2011 roku wprowadził rybnicką drużynę do II ligi.

2014-03-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
1

Antoni Piechniczek poprowadzi trening pokazowy

W najbliższy czwartek 27 marca do Rybnika przyjedzie były trener kadry narodowej w piłce nożnej, Antoni Piechniczek.

2014-03-24 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
3

Energetyk ROW: entliczek, pentliczek, co powie Piechniczek?

Zarząd Energetyka ROW spotka się dziś ze sztabem szkoleniowym i omówi fatalną sytuację rybnickiej drużyny. W czwartek na stadionie przy ul. Gliwickiej ma pojawić się trener Antoni Piechniczek.

12

Energetyk ROW przegrał w Płocku i zamyka tabelę I ligi (wideo - zobacz bramki)

Piłkarze ROW-u przegrali siódmy mecz w tym sezonie i zamykają tabelę I ligi.

2014-03-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Brazylijski obrońca oficjalnie dołączył do kadry Energetyka ROW

24-letni Fernandes da Silva Junior Edison oficjalnie dołączył do kadry Energetyka ROW Rybnik.

2014-03-18 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba