Energetyk ROW Rybnik

Czy rybniczanie będą cieszyć się z awansu do 1/8 finału Pucharu Polski?
0

Zagłębie Lubin rywalem piłkarzy ROW-u w 1/16 finału PP

W 1/16 finału Pucharu Polski Energetyk ROW Rybnik zmierzy się z I-ligowym Zagłębiem Lubin.

2014-08-14 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
2

Energetyk ROW: do Rybnika przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli

W ramach trzeciej kolejki II ligi do Rybnika przyjedzie zamykający tabelę Nadwiślan Góra.

2014-08-13 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW w 1/16 finału Pucharu Polski. „Legia byłaby fantastycznym rywalem”

W I rundzie Pucharu Polski Energetyk ROW pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Szymon Sobczak i Sebastian Musiolik.

2014-08-12 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Kibice ROW-u w Katowicach: ich postawa „może być wzorem dla innych grup kibicowskich”

Kibice ROW-u zostali pochwaleni za organizację wyjazdu do Katowic i wzorowe zachowanie podczas meczu w Rozwojem.

2014-08-12 00:00 Autor: ad
0

Energetyk ROW: przed nami I runda Pucharu Polski. Do Rybnika przyjedzie Siarka

Piłkarze ROW-u rozpoczynają walkę w Pucharze Polski. Ich pierwszym rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg.

2014-08-11 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Puchar Polski: Pierwszy Chwałowice awansował bez wychodzenia na boisko

W miniony weekend zostały rozegrane mecze pierwszej rundy Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

2014-08-05 00:00 Autor: ad, źródło: 90minut.pl
Trener Rafał Mitura i jego podopieczni
1

Podwójne wicemistrzostwo Śląska młodych piłkarzy z Rybnika

Sezon piłkarski i rok szkolny 2013/14 przyniósł młodym piłkarzom z Rybnika dwa tytuły wicemistrzów Śląska.

2014-08-03 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
6

Zwycięstwo na inaugurację sezonu II ligi! Energetyk ROW lepszy od Rakowa

W pierwszym meczu w sezonie 2014/2015 piłkarze ROW-u wygrali z Rakowem Częstochowa 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Michał Płonka i Paweł Mandrysz.

2014-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba