MP w kolarstwie: Mikołaj Gutek z szóstym czasem
0

W kolarskich mistrzostwach Polski na szosie zawodnik rybnickiego Teamu Hurom, Mikołaj Gutek zajął 6. miejsce w jeździe na czas.

2017-06-21 7487 Autor: Adam Doliba
W czwartek do Rybnika przyjadą żużlowcy z Leszna
2

W czwartek 22 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się zaległy mecz ROW-u Rybnik z leszczyńskimi „Bykami”. Zachęcamy do kupowania biletów na to spotkanie w przedsprzedaży, co pozwoli uniknąć kolejek do kas w dniu zawodów.

2017-06-19 6398 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamień: mistrzostwa Polski w tchoukballu plażowym
0

W weekend 24-25 czerwca w Rybniku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Tchoukballu Plażowym.

2017-06-19 3813 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: 8 medali Anny Dudy w Warszawie
0

W Letnich Otwartych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Masters rybniczanka Anna Duda zdobyła 6 złotych medali i 2 srebrne.

2017-06-20 9157 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: K. Czupryna mistrzem Europy weteranów
7

W mistrzostwach Europy w judo w kategorii Masters Krzysztof Czupryna z Kejza Team Rybnik zajął pierwsze miejsce. Jego klubowy kolega Mariusz Walendzewicz był piąty.

2017-06-20 31000 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłka nożna: z kim zagra ROW 1964 Rybnik?
0

MKS Kluczbork, Znicz Pruszków i Wisła Puławy jako spadkowicze z Nice I ligi oraz GKS 1962 Jastrzębie, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Gwardia Koszalin i Garbarnia Kraków jako beniaminkowie, uzupełnili stawkę II-ligowców, z którymi rybniczanie zmierzą się w sezonie 2017/2018.

2017-06-19 8092 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS brązowym medalistą mistrzostw Polski
2

Młodzicy starsi MKKS-u Rybnik brązowymi medalistami mistrzostw Polski. Drużyna dowodzona przez Stanisława Grabca zajęła trzecie miejsce w finałowym turnieju, który odbył się w Opalenicy.

2017-06-19 10803 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Karate: dwa medale rybniczan w Limanowej
0

Reprezentanci Rybnickiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli dwa medale podczas turnieju w Limanowej.

2017-06-19 9139 Autor: ad, źródło: materiały prasowe