Żużel: nowy termin meczu z leszczyńskimi „Bykami”
0

W minioną niedzielę rybniccy żużlowcy mieli zmierzyć się z Fogo Unią Leszno. Z powodu opadów deszczu mecz został odwołany. Dziś poznaliśmy nowy termin spotkania.

2017-06-05 11910 Autor: ad
Worek medali dla rybnickich lekkoatletów
1

W miniony weekend w Wapienicy odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego seniorów i juniorów w lekkoatletyce, gdzie rybnickie kluby wywalczyły łącznie 20 medali.

2017-06-05 8284 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: w Boguszowicach powalczą o Czarne Diamenty
0

W hali w Boguszowicach zostanie zorganizowany 41. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Czarne Diamenty.

2017-06-05 5697 Autor: Adam Doliba
Za nami finałowa runda Rybnickiej Ligi Regatowej
0

Dwudniowe finałowe zawody Śląskiej Ligi Regatowej zakończyły się w niedzielę. Po dramatycznym finale najlepszą okazała się załoga Classen, która wygrywając ostatnią czwartą rundę regat wyprzedziła w klasyfikacji generalnej zespoły RKZ Inżbud Rybnik i Aspekt/Impact Photo.

2017-06-05 7176 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłkarki ROW-u lepsze od Polonii. W środę rewanż
0

W pierwszym meczu półfinałowym o awans do II ligi rybnickie piłkarki wygrały na wyjeździe z Polonią Poraj 4:0.

2017-06-04 10739 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: remis z Radomiakiem na zakończenie sezonu. „Cel, czyli utrzymanie w II lidze, został osiągnięty”
2

W 34. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali z walczącym o awans Radomiakiem Radom 1:1.

2017-06-03 10652 Autor: Adam Doliba
Ju jitsu: M. Wowra i W. Lechowicz mistrzyniami Europy
0

Zawodniczki Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego - Martyna Wowra i Wiktoria Lechowicz wywalczyły mistrzostwo Europy seniorów w Duo Show.

2017-06-03 8377 Autor: Adam Doliba
W niedzielę finałowa runda Rybnickiej Ligi Regatowej
0

W niedzielę 4 czerwca na Zalewie Rybnickim odbędzie się czwarta, finałowa runda żeglarskich rozgrywek ligowych. W lidze udział bierze 6 załóg ze śląskich klubów i przedsiębiorstw, a sprzęt w postaci floty jachtów Skippi 650 dostarcza organizator. Dzięki temu liczą się tylko umiejętności załóg, a zawodnicy nie muszą posiadać swoich jachtów co zdecydowanie ułatwia udział w regatach.

2017-06-03 3569 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniccy szermierze walczyli w Krakowie i Radlinie
1

Przez ostatnie dwa weekendy rybniccy szermierze walczyli na krajowych planszach. W pierwszej kolejności w Krakowie odbył się indywidualny i drużynowy XV Międzynarodowy turniej szermierczy o Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty.

2017-06-02 11547 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik z licencją na grę w II lidze
0

W dniach 1-2 czerwca odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych. Jak wypadł ROW 1964 Rybnik?