Lubar wygrał Biznesową Ligę Mistrzów
0

W Wodzisławiu Śląskim byliśmy świadkami „piłkarskiego święta”, gdzie królowała zacięta rywalizacja sportowa na boisku trawiastym, ale była ona połączona ze wspólnym biesiadowaniem i zabawą związaną z uroczystymi ceremoniami zakończenia rozgrywek Biznesowej Ligi Mistrzów. Zwycięzcą został Lubar!

2017-06-13 11311 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dominacja D. Filec. Gong uratował rywalkę!
1

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach pasjonaci sztuk walk wzięli udział w Gali Budweld Pride Grand Prix K-1. Była to pierwsza tego typu impreza w Rybniku.

2017-06-13 10577 Autor: ad
Dni Aeroklubu ROW już w najbliższy weekend
0

Piknik Lotniczy - Dni Aeroklubu ROW to jedna z najbardziej widowiskowych imprez plenerowych w regionie, przyciągająca od lat tłumy widzów.

2017-06-12 20017 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: „Rekiny” lepsze od „Lwów”. Punkt bonusowy zostaje w Rybniku!
1

Znakomite zawody zobaczyli kibice na stadionie przy ul. Gliwickiej. Przy pełnych trybunach rybniczanie odrobili straty z pierwszego meczu w Częstochowie i wygrali z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit 49:41. Punkt bonusowy został zatem w Rybniku!

2017-06-11 18255 Autor: Adam Doliba
Piłkarki ROW-u jedną nogą w II lidze
3

W pierwszym meczu finałowym turnieju barażowego o awans do II ligi rybnickie piłkarki nie dały szans Jaskółkom z Chorzowa.

2017-06-11 8669 Autor: Adam Doliba
RKP ROW: rocznik 2005 awansował do II ligi
0

Mimo, że do końca rozgrywek III ligi rocznika 2005 rundy wiosennej pozostała jeszcze jedna kolejka, drużyna RKP ROW RYBNIK już zapewniła sobie awans do II Ligi Wojewódzkiej. Wywalczony awans pozwoli drużynie z Rybnika zmierzyć się z innymi drużynami naszego województwa.

2017-06-11 11079 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: piękna walka Musielaka w półfinale IMP
0

Na torze w Ostrowie został rozegrany pierwszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dopiero po biegu dodatkowym poznaliśmy pełną szóstkę zawodników awansujących do finału.

2017-06-11 6870 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tenis: Skrzaty walczyły w Boguszowicach i Stodołach
0

W dniach 3-5 czerwca na kortach Playloud w Rybniku-Boguszowicach oraz Stodołach odbył się pierwszy w naszym mieście oficjalny turniej Polskiego Związku Tenisowego w kategorii Skrzatów i Skrzatek (do 12 lat).

2017-06-10 9621 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: najlepszego juniora wyłoni finał w Rybniku
0

Nie w Lesznie, a na torze w Rybniku w sobotę 15 lipca odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2017-06-09 5907 Autor: ad, źródło: materiały prasowe