MP w kolarstwie: Mikołaj Gutek z szóstym czasem

2017-06-21, Autor:

W kolarskich mistrzostwach Polski na szosie zawodnik rybnickiego Teamu Hurom, Mikołaj Gutek zajął 6. miejsce w jeździe na czas.

Dziś rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Krokowa – Gdynia. W pierwszym dniu imprezy kolarze ścigali się w jeździe indywidualnej na czas. W kategorii U-23 wysokie szóste miejsce wywalczył kolarz rybnickiej grupy Team Hurom, Mikołaj Gutek. Orlicy ścigali się na dystansie 39,6 km, a wygrał Piotr Brożyna z CCC Polkowice.

Wśród zawodników elity najlepszy okazał się Michał Kwiatkowski.