0

Focus Mall: wystawa poświęcona historii rybnickiego żużla

W dniach 1-7 marca w galerii do Focus Mall Rybnik będzie można oglądać wystawę poświęconą historii rybnickiego żużla.

2015-02-24 5086 Autor: Adam Doliba
0

RALK: pierwsza porażka Hawajskich Koszul. Hit kolejki rozczarował

Mecz Mojito Rybnik - Hawajskie Koszule Żory miał być hitem kolejki. Okazało się jednak inaczej...

2015-02-23 2623 Autor: materiały prasowe RALK
Julia Sidelnik i Paulina Bramberger
0

Lekkoatletyka: medale rybniczan w mistrzostwach Śląska

Dwa złote medale z halowych mistrzostw Śląska młodzików i dzieci starszych w lekkiej atletyce przywiozły zawodniczki TL ROW Rybnik.

2015-02-23 5483 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

TS Volley wygrał ważny mecz i zagra w fazie play-off

Rybniccy siatkarze wygrali bardzo ważny mecz z Juvenią Głuchołazy i zakończyli rundę zasadniczą na drugim miejscu.

2015-02-22 3604 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Glucose ROW prowadził w Lublinie aż do początku czwartej kwarty

Rybnickie koszykarki przegrały w Lublinie, choć prowadziły przez trzy kwarty. Ostatnie 10 minut to jednak dominacja gospodyń.

2015-02-21 3732 Autor: Adam Doliba, źródło: basketligakobiet.pl
0

ALPS: derby dla Impacto

Ważne zwycięstwa Top Tenu i Proxeo Racibórz, dające im już poważne szanse na grę w play-off o miejsca 1-8. W II lidze derby gmin nadgranicznych dla Impacto, ale dopiero po pięciu setach. Mecz na szczycie w grupie B rozegrano w Żorach. Okis Gaszowice wygrał za trzy punkty i Klimatyzacja musi odłożyć co najmniej na rok swoje plany awansu do I ligi.

2015-02-22 4630 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Energetyk ROW zagrał dwa sparingi w jeden dzień

Piłkarze ROW-u rozegrali dziś dwa sparingi. Niestety ani jednego nie wygrali.

2015-02-21 3777 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Rekrutacja do Rybnik Thunders: tutaj kilogramy mają znaczenie!

Przed nami kolejna rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Rybnik Thunders.

2015-02-19 6059 Autor: Adam Doliba
0

Turniej halowy rocznika 2005

W hali MOSiR-u w Boguszowicach odbędzie się I Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2005 o Puchar Prezesa RKP ROW Rybnik.

2015-02-19 3243 Autor: Adam Doliba
0

Piłka nożna halowa: Sędziowie wygrali Memoriał im. Stefana Śliwy

Godnie uczcili pamięć swojego zmarłego kolegi Sędziowie z Rybnika wygrywając coroczny turniej halowy organizowany przez amatorską E-futbol Ligę z Rybnika.

2015-02-19 2888 Autor: Tomasz Kowalczuk