Energetyk ROW zagrał dwa sparingi w jeden dzień

2015-02-21, Autor:
Piłkarze ROW-u rozegrali dziś dwa sparingi. Niestety ani jednego nie wygrali.

W pierwszym dzisiejszym sparingu drugi skład ROW-u przegrał z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała 2:3. Bramki dla rybniczan strzelili Piotr Dudzik i Patryk Dudziński.

W drugim sparingu Energetyk ROW zremisował z ligowym rywalem, Rakowem Częstochowa 1:1. Jedyną bramkę dla rybniczan strzelił w 62 minucie z rzutu karnego Mariusz Muszalik. Przeciwnicy zdobyli gola w 55 minucie. Strzelił go Wojciech Okińczyc. Warto dodać, że w pierwszej połowie Raków nie wykorzystał rzutu karnego.

Energetyk ROW Rybnik – Rekora Bielsko - Biała 2:3 (0:1)

Rybicki, Dudzik, Janik, Grabiec (30’ Slisz), Groborz (52’ Dzierbicki), Spratek, Staniczek, Popiela (75’ Groborz), Mandrysz (60’ Koleczko), Kitliński, Dudziński

Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)

Kajzer, Borovićanin (70' Popiela), Bedronka, Jary, Gojny, Muszalik, Gilewicz, Krotofil, Siwek, Sobczak (73' Dudziński), Musiolik

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 1