TS Volley wygrał ważny mecz i zagra w fazie play-off

2015-02-22, Autor:
Rybniccy siatkarze wygrali bardzo ważny mecz z Juvenią Głuchołazy i zakończyli rundę zasadniczą na drugim miejscu.

Wielkie emocje towarzyszyły ostatniemu meczowi rundy zasadniczej, w którym rybnicki TS Volley podejmował Juvenię Wakmet Głuchołazy. Pierwszy przegrany set (20:25) nieco podrażnił podopiecznych trenera Wojciecha Kasperskiego, którzy wygrali kolejne dwa starcia do 15 i 22. Niestety kolejny set ponownie padł łupem gości (24:26) i o wszystkim zadecydował tie-break. W nim lepsi byli gospodarze (15:10) i to oni cieszyli się ze zwycięstwa 3:2.
Tym samym cel po rundzie zasadniczej został osiągnięty. TS Volley zajął drugie miejsce i w pierwszych meczach rundy play-off ponownie zmierzy się z Juvenią. Kto wygra trzy spotkania zagra o I ligę.

18. kolejka - 21.02.2015
JSW KOKS Radlin - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:18, 23:25, 25:20, 25:16)
AZS Politechnika Opolska - AT Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:21, 25:23, 21:25, 23:25, 12:15)
TKKF Czarni Katowice - Winner Czechowice-Dziedzice 3:1 (25:21, 21:25, 25:15, 25:18)
TS Volley Rybnik - Juvenia Głuchołazy 3:2 (20:25, 25:15, 25:22, 24:26, 15:10)
TKS Tychy - AZS Rafako Racibórz 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)