Rozgrywki RALK

2003-12-11, Autor:
Siódmą kolejkę rozegrały drużyny Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Najwięcej emocji przysporzył ostatni mecz tej kolejki, w którym spotkały się drużyny zajmujące czołowe miejsca w tabeli – K&K Rybnik Szkolna i A&E Sport Styl. Powoli kwarta po kwarcie przewagę wyrabiał sobie zespół K&K, aby zakończyć spotkanie 18-punktową przewagą. Wynik meczu to 90:72.
   Na wyrównanym poziomie toczyło się spotkanie drużyn UTT Rybnik i Camden Town Rybnik. Żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć dużej przewagi. Ostatecznie w końcówce meczu szala zwycięstwa przechyliła się na stronę zespołu Camden Town (89:79).
   Dwa kolejne mecze zakończyły się znaczą różnicą punktową. Jawor Rybnik 115:73 pokonał drużynę Chrobry z Jastrzębia, a Rybnik-Północ 67:121 uległa AS Figlo STS Wodzisław Śl.
   Mecz pomiędzy Kamanem Racibórz a zespołem Bearing Rybnik został przeniesiony.

W klasyfikacji strzelców na pierwsze miejsce wysunął się Arkadiusz Pukajło (Camden Town), który uzbierał do tej pory 155 punktów.