ROW 1964 Rybnik zgarnia w Krakowie pełną pulę

2018-03-24, Autor:

Po przegranej z Radomiakiem Radom piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zrehabilitowali się w Krakowie w spotkaniu z Garbarnią.

Przypomnijmy, że tydzień temu ROW 1964 Rybnik przegrał na własnym boisku z Radomiakiem Radom 1:2. Podopieczni trenera Marka Koniarka chcieli się zrehabilitować za tamtą porażkę w wyjazdowym meczu z Garbarnią Kraków.

Spotkanie rozpoczęło się od szybko strzelonego gola przez Kamila Spratka. Kilka minut później do siatki ROW-u trafił Serhij Krykun i było 1:1. Rybniczanie nie czekali długo z odpowiedzią. W 23. minucie ponownie wyszli na prowadzenie, a tym razem Marcina Cabaja pokonał Sebastian Musiolik. Jeszcze przed przerwą wynik spotkania ustalił Robert Tkocz, który wykorzystał rzut karny. Tym samym ROW 1964 Rybnik pokonał Garbarnię Kraków 3:1.

Następny mecz rybniczanie rozegrają przed własną publicznością. W Wielką Sobotę (31 marca) na stadion przy ul. Gliwickiej przyjedzie Siarka Tarnobrzeg. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik 1:3 (1:3)

0:1 - Kamil Spratek (7), 1:1 - Serhij Krykun (15), 1:2 - Sebastian Musiolik (23), 1:3 - Robert Tkocz (37, rzut karny)

Garbarnia: Marcin Cabaj - Łukasz Furtak, Arkadiusz Garzeł, Krzysztof Kalemba, Petar Borovićanin - Serhij Krykun, Marek Masiuda, Łukasz Pietras, Szymon Kiebzak (70’ Filip Wójcik), Grzegorz Gawle - Patryk Serafin (57’ Marcin Siedlarz)

ROW 1964: Kacper Rosa - Krystian Kujawa, Szymon Jary, Dawid Gojny - Dawid Kalisz, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Spratek, Robert Tkocz (79’ Mariusz Muszalik), Sebastian Musiolik (89’ Bartłomiej Polok), Krzysztof Koch (67’ Paweł Jaroszewski) - Przemysław Brychlik (61’ Marek Krotofil)

Żółte kartki: Garzeł, Krykun, Furtak, Kalemba - Jaroszewski