zamknij

Wiadomości

Przeszczep komórek macierzystych ratunkiem dla Pawła Reka

2019-07-31, Autor: bf

Paweł Rek zakwalifikował się do przeszczepu komórek macierzystych w Bangkoku. Chłopiec, o którym już niejednokrotnie pisaliśmy na naszym portalu ma szanse stanąć na nogi! Koszt zabiegu jest duży. Trzeba wspomóc jego i rodzinę!

Reklama

Kilka dni temu rodzice Pawła Reka podzielili się z nami dobrą wiadomością - Paweł zakwalifikował się do przeszczepu komórek macierzystych w Bangkoku.

Koszt zabiegu jest duży, ale jest wiara, że uda się zebrać wystarczającą ilość pieniędzy.

Jak można pomóc? Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na stronie siepomaga.pl. Tam można wesprzeć Pawła dowolną kwotą.

---

O dramacie Pawła Reka i jego rodziców mówi się w całej Polsce. Portal Rybnik.com.pl jako pierwszy opisał tę historię >>Paweł od miesiąca jest w ciężkim stanie, nie ma z nim kontaktu. Przez opieszałość lekarza?<<

Minął rok od momentu, gdy Paweł przestał mówić. Udało się go uratować.

- Pawełek jest z nami i to największy cud, ale zerwana zastawka zrobiła duże spustoszenie w jego ciele. Po śpiączce mózgowej i porażeniu czterokończynowemu, które doznał, nasz syn nie mówi, nie chodzi, jest karmiony przez PEG i potrzebuje całodobowej opieki. Mimo ogromu cierpienia Pawełek się nie poddaje. Każdego dnia walczy o powrót do normalnego życia

- mówią rodzice Pawła.

Rehabilitacja powoli przynosi rezultaty, ale mimo ciężkiej pracy, jaką codziennie wykonuje ich syn, bez dalszego leczenia powrót do zdrowia naszego synka jest niemożliwy.

Tu pojawia się przeszczep komórek macierzystych i nasza pomoc.

Oceń publikację: + 1 + 92 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~norton 2019-07-31 10:54:40

    Poszło.

    16 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Rybnik potrzebuje parku kulturowego?
Oddanych głosów: 473