zamknij

Wiadomości

Makabra w Czerwionce-Leszczynach. Policja potwierdza tożsamość zmarłego (zdjęcia)

2018-01-30, Autor: bf

Z ostatniej chwili: rybnicka policja potwierdza – odnalezione zwłoki to ciało Dawida D. Młody mężczyzna uczestniczył w wypadku samochodowym, w którym zginęły dwie osoby. 

O tym niedawno pisaliśmy - dziś w południe policjanci i strażacy w rejonie dawnej kopalni Dębieńsko natknęli się na zwłoki mężczyzny. To poszukiwany od wczoraj Dawid D. - uczestnik tragicznego wypadku pod kopalnią, w którym zginęły dwie osoby. Potwierdza to rybnicka policja. - Na miejscu był prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza – dodaje st. sierż. Anna Karkoszka.

Reklama

Okoliczności w jakich odnaleziono ciało, wskazują na to, że chłopak popełnił samobójstwo. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu ul. Armii Krajowej i Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Młyńskiej w Czerwionce-Leszczynach. Policja na czas prowadzenia czynności zamknęła ruch na pobliskich drogach.

Cały czas trwają też czynności zmierzające do ustalenia przebiegu wypadku oraz kto zasiadał za kierownicą w chwili tragicznego zdarzenia.

Przypomnijmy, od samego początku służby miały wątpliwości co do tego ilu było uczestników wypadku oraz kto kierował w chwili zdarzenia. Jak udało nam się nieoficjalnie się dowiedzieć, podejrzenia policji budzi ułożenie ciał ofiar wypadku, które wskazuje, że ktoś tuż po tragedii je przenosił. Wątpliwości nasuwa zwłaszcza ułożenie osoby, którą znaleziono za kierownicą. Mundurowi mieli również znaleźć ślady świadczące o ruchu wokół pojazdu tuż po rozbiciu, m.in. ślady krwi. Policjanci dysponują ponadto zapisem z monitoringu, który działa w rejonie kopalni Dębieńsko. >>Tajemnicze okoliczności śmiertelnego wypadku w Czerwionce. Kto prowadził?<<

 

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 27 - 1 - 33

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (12):
 • ~siwy-rybnik 2018-01-30 16:08:38

  Za głupotę młodego chłopaka on sam zapłacił najwyższą cenę, co gorsza dwóch jego kolegów zapłaciło również najwyższą cenę. Jak podają na konkurencyjnym portalu, chłopak wziął samochód bez wiedzy matki.

  Wyrazy współczucia dla wszystkich rodzin. Dramat ogromny, tym bardziej, że można go było uniknąć.

  A najgorsze jest to, że co chwilę słyszymy o tragicznych wypadkach młodych ludzi i mało kto z tego wyciąga wnioski.

 • ~jessica87 2018-01-30 16:28:28

  Co cóż, szkoda ludzi ale jedno jest o pewne, bezpieczeństwo na drodze bez tego kierowcy wzrośnie

 • ~siwy-rybnik 2018-01-30 16:51:12

  Najgorsze co może spotkać człowieka, to konieczność pochowania swojego dziecka. Żadna matka, żaden ojciec nie jest na to przygotowany. Nie po to planuje się mieć dzieci, nie po to dzieci się wychowuje, aby żegnać swojego syna lub córkę.

  Jednak jeszcze gorsze jest to, że gdy z powodu swojego dziecka, inni rodzice muszą pochować swoje dzieci. Nie dość, że pojawia się dramat w innych rodzinach, to dodatkowo część osób taką matkę i/lub ojca będzie wytykać palcami na ulicy, pomimo iż nie mogli zapobiec temu wszystkiemu.

  Niestety mamy do czynienia z dramatem w wielu aktach. Dramat dotknął wiele rodzin. A wszystko to z powodu błędu młodego człowieka.

  235 6
 • ~adamczykhenryk 2018-01-30 17:11:31

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

  20 7
 • ~Grzegorz Monika Nowak 2018-01-30 17:12:57

  A kto kazał im siadać do samochodu z pijanym kierowca? Wiedzieli że jest pijany bo sami z nim pili, tak więc sami sobie winni. A co z tym gościem? No dotarło co narobił, wiedział że to nie są żarty i postanowił uciec od odpowiedzialności za swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

 • ~siwy-rybnik 2018-01-30 17:24:16

  @Grzegorz Monika Nowak - rozumiem, że policja potwierdziła (lub też wiedzą o tym w policji), że chłopak był pijany w momencie spowodowania wypadku? Bo jeśli nie i to są Twoje domysły, to współczuję Tobie i Twoim najbliższym, że dorobili się w rodzinie hejtera.

  P.S. Siostra pracująca w policji na ten moment nic nie wie o tym, aby kierowca był pijany. To są tylko domysły, nic więcej.

 • ~Przekliniak 2018-01-30 17:30:18

  straszna nagonka na niego była ze strony mediów

  48 70
 • ~orient 2018-01-30 19:27:26

  @dddsgsfafggf jeśli spowodowałbyś wypadek w którym zginą dwie osoby, a potem będziesz się próbować ulotnić to nie zdziw się, że policja z pomocą mediów będzie cię szukać. To nie była nagonka tylko poszukiwania.

  78 17
 • ~Agnieszka Aga 2018-01-31 07:39:24

  Śmierć każdego człowieka to straszna tragedia, a zwlaszcza tak mlodych ludzi. Ludzie komentują sytuację, oceniają , pytanie po co, brak zajęcia? Zastanawia mnie fakt, czy tez by oddawali głosy, gdyby tragedia dotknęła bezposrednio każdego z osobna,?
  Pewnie nie! Każdy z nas popełnia bledy i kto mial winę itd.nie nam oceniać, więc uszanujmy ten koszmar dla rodzimy i nie osadzajmy, a i my nie bedziemy sadzeni..... Pojawiają się komentarze " Uciekł przed odpowiedzialnością " odpowiedzmy sobie kto jest w każdej sprawie odpowiedzialny, zwlaszcza w tym wieku! Głębokie wyrazy współczucia dla rodzin ofiar wypadku, oraz chlopca ktory popełnił samobojstwo.

  59 2
 • ~ka22 2018-01-31 11:50:04

  ~Grzegorz Monika Nowak - przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś / łeś i jeszcze raz i jeszcze raz, plus te ponad 50 osób, które dało ci plusa i teraz wyobraźcie sobie, że jesteście rodzicem jednego z tych chłopaków.

  29 12
 • ~Robert Pędziwiatr 2018-02-05 13:58:02

  życie

  2 3
 • ~argo44 2018-02-25 20:37:19

  =

  1 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Zakaz instalowania pieców na węgiel w nowych domach. Popierasz?
Oddanych głosów: 2670