zamknij

Wiadomości

Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2022: czekamy na zgłoszenia kandydatów!

2022-12-27, Autor: 

Zgłosiliście już swoich kandydatów do konkursu Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2022? Nie? Nie ma co zwlekać! Wystarczy wypełnić formularz w wybranej kategorii: sport, biznes, kultura. 

Reklama

Przypominamy, że cały czas można zgłoszać kandydatów, którzy mogą pochwalić się sukcesami w tych kategoriach. Złoszenia może dokonać każdy mieszkaniec Rybnika oraz całego powiatu rybnickiego.

Kto zostanie Człowiekiem Roku za 2022 rok? To w znacznej mierze zależy od Was, Drodzy Czytelnicy. Prawo zgłaszania kandydatów mają wszyscy mieszkańcy Rybnika i powiatu rybnickiego. Żeby zgłosić swojego kandydata należy zapoznać się z Regulaminem Konkusu i wypełnić jeden z formularzy zgłoszeniowych:

> Człowiek Roku 2022 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Biznes

> Człowiek Roku 2022 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Kultura

> Człowiek Roku 2022 – formularz zgłoszeniowy w kategorii Sport

Na zgłoszenie swoich kandydatów macie czas do 21 stycznia 2023 roku. Nie czekajcie jednak na ostatni moment i wypełnijcie formularz jak najszybciej!

Spośród zgłoszonych kandydatów w styczniu Kapituła Konkursu wyłoni nominowanych do nagrody w trzech kategoriach, a następnie wybierze laureatów.

W tym roku również wszyscy nominowani w kategorii Biznes dodatkowo otrzymają certyfikat nagrody Firma w Blasku Efektów, ustanowionej przez Fundację Przedsiębiorczy Polacy.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 29

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~jestemzerybnika 2022-12-27
  19:48:25

  69 12

  Ja proponuję w kategorii biznes i Internautów zgłoszenie Roberta Kalińskiego, prezesa Transgóru za dwuletnią desperacką walkę o rybnicką firmę. Nie trzeba chyba tłumaczyć dlaczego. W ten sposób damy jasny sygnał co myślimy o pomysłach zwolenników pgr-ów . Inaczej za parę lat będą tylko plebiscyty w miejskich portalach na najlepszego prezesa spółki, najlepszego dyrektora muzeum itp. Jeśli do końca roku będzie pod tym komentarzem ponad 250 + to znak, a jeśli będzie więcej – to synał jak się boją.
  Prezydent wyjdzie z gali?

 • ~MArudzia 2022-12-27
  21:00:38

  40 9

  @Jestemzrybnika podpisuje się pod Twoją propozycją dwoma rękami.

  A dyżurni z UM kiedy zaproponują bismesmena i pseudo gospodarza, oraz wiernego giermka nieporadnego radnego???

 • ~Ryszard 123 2022-12-27
  22:22:37

  31 7

  Dodawanie łapek zablokowane czy tylko ja mam taki problem ?

 • ~rzyt 2022-12-28
  18:28:02

  9 2

  Proponuję dodać kategorię "Zaradny Radny" uwzględniając wieloletnie bycie "nieśmiertelnymi" radnymi, gdzie kryteriami mogą być oświadczenia majątkowe, bo klasyfikacja wg wniesionych propozycji w formie uchwał "naszych" radnych nie ma zastosowania. Klepią na sesjach to co im Prezydent każe.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1645