Przeglądamy harmonogramy planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej w Rybniku i gminach powiatu rybnickiego. W wielu miejscach nie będzie jej od rana do popołudnia. Sprawdźcie, czy przypadkiem ten temat nie dotyczy Was!
2025-03-16 16:00Tauron Dystrybucja opublikował harmonogram planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej. Prądu zabraknie zarówno w kilku miejscach Rybnika, jak i gmin powiatu rybnickiego.
2025-03-09 14:00Publikujemy cotygodniowy harmonogram planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej dla ulic położonych w Rybniku i gminach powiatu rybnickiego. W niektórych miejscach mogą wystąpić krótkotrwałe problemy, w innych trzeba będzie czekać kilka godzin.
2025-03-02 09:25Sprawdzamy, gdzie w najbliższym tygodniu zabraknie energii elektrycznej. Tauron Dystrybucja wskazuje wiele punktów w Rybniku i powiecie, w których przerwa w dostawie prądu wyniesie kilka godzin. Sprawdźcie harmonogram!
2025-02-23 09:19Bestsellery Empiku to nagrody, które co roku odzwierciedlają najważniejsze trendy w kulturze i rozrywce. O ich wyjątkowości decyduje fakt, że laureatów wybierają sami odbiorcy – czytelnicy, widzowie i słuchacze. W tegorocznej edycji w kategorii "Twórca Internetowy Roku" statuetkę zdobył rybniczanin Łukasz Wala. Wczoraj (18 lutego) odbyła się uroczysta gala wręczenia nagrod.
2025-02-19 16:00Od 2016 roku Business Center K1 stanowi symbol nowoczesnego biznesu w sercu Rybnika. Jeśli szukasz eleganckiej, funkcjonalnej przestrzeni do rozwoju swojej firmy, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. W nowoczesnym kompleksie K1, obok głównego wieżowca, czekają na Ciebie powierzchnie biurowe w prestiżowym budynku B.
2025-02-20 18:20Zakończył się nabór deklaracji udziału w projekcie grantowym „Zielona energia na terenie Gmin Partnerskich: Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Pszów, Świerklany”. Mieszkańcy naszego miasta złożyli 779 wniosków na instalacje odnawialnych źródeł energii (OZE). Zobaczcie, które ekoinwestycje cieszą się największym zainteresowaniem.
2025-02-17 11:00To będzie tydzień z wieloma przerwami w dostawie energii elektrycznej. Prądu zabraknie w kilku dzielnicach Rybnika oraz gminach powiatu rybnickiego. Zobaczcie harmonogram.
2025-02-16 09:30Grupa uczniów klasy 8A i 8B z Rybnika zorganizowała wyjątkową akcję charytatywną – "Miłość na Cztery Łapy". Główny dzień akcji przypada na Święto Zakochanych — Walentynki. Jak sami mówią, to z miłości dla zwierząt, termin wydawał się im idealny. Skąd wziął się pomysł na tę inicjatywę? Jak młodzież zaangażowała do współpracy rybnickich przedsiębiorców? O tym opowiedzieli nam organizatorzy.
2025-02-13 17:00Przed nami kolejny tydzień pracy. Tauron Dystrybucja publikuje harmonogram planowanych przerw w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców Rybnika i powiatu rybnickiego. Sprawdźcie, gdzie tym razem musimy liczyć się z utrudnieniami.
2025-02-09 13:00Magda Gessler ponownie na Śląsku. Restauracja w Świerklanach pod jej lupą
75092To była "gorąca linia" w Rybniku. Dosłownie! (zdjęcia)
29385Znaleziony w ostatniej chwili. W akcję zaangażowanych prawie 100 policjantów
25179Znany youtuber, Książulo był w Rybniku. Gdzie jadł? (wideo)
23580Rybnik: radiowozy na Placu Wolności. Zatrzymano kilka osób (aktualizacja)
21343Sławomir Mentzen przyjedzie do Rybnika, by mówić o energetyce i gospodarce
27Radni mają pytania do prezydenta ws. nielegalnych imigrantów: czy i gdzie będą relokowani?
23Lenartowicz mówi o kłamstwach Wosia. Ten odpowiada: to decyzja PO
22Szymon Hołownia: "Prezydent ma działać, a nie być długopisem premiera". Kolejny kandydat na prezydenta RP w naszym regionie
20Dewastacja banerów wyborczych na rybnickim rynku
20Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert