zamknij

Wiadomości

„Chcemy, by każdego Polaka było stać na dom, dwa samochody i boczek zamiast robaka”. Poznaliśmy liderów Konfederacji do Sejmu

2023-07-19, Autor: 

Konfederacja Wolność i Niepodległość jako pierwsza uchyliła rąbek tajemnicy i zaprezentowała wczoraj (18 lipca) na rybnickim rynku liderów swojego ugrupowania, którzy wystartują w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Mowa tu o Romanie Fritzu, Hannie Boczek i Adamie Kurpasie. Z czym wychodzą do wyborców?

Reklama

Nadal nie wiemy, kiedy dokładnie odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Prezydent RP – Andrzej Duda nie wyznaczył daty, choć mówi się, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie to 15 października. Konfederacja z naszego okręgu wyborczego nie czeka na oficjalne komunikaty i już prezentuje swoich kandydatów – liderów do parlamentu. Mowa tu o:

- Romanie Fritzu (poz. nr 1 na liście, Rybnik), wiceprezesie Konfederacji Korony Polskiej

- Hannie Boczek (poz. nr 2 liście, Świerklany), przewodniczącej okręgu 30 partii Nowa Nadzieja,

- Adamie Kurpasie (poz. nr 3 na liście, Żory), działaczu Ruchu Narodowego.

„Konfederacja wkracza do akcji”

Kandydatów zaprezentowała Natalia Mehlich z Fundacji Polskie Veto.

Jeszcze pół roku temu to, co było snem, teraz staje się rzeczywistością. Konfederacja staje się trzecią siłą, rośnie w sondażach. Ma 9 posłów, przy obecnych sondażach może liczyć nawet na 60 przedstawicieli – zauważyła.

Ten wątek kontynuował Roman Fritz.

Konfederacja wkracza do akcji. Nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy jedynym ugrupowaniem, które nie ma sobie nic do zarzucenia. Nasz luksus polega na tym, że nie musimy nikomu tłumaczyć, czym jest Konfederacja, tak jak to było 4 lata temu. Spisała się na medal, nie włączając się w nurt główny maseczkowego i szczepieniowego obłędu, zamykania biznesów, aresztów domowych nazywanych kwarantannami – mówił.

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej wyliczał też sukcesy ugrupowania jak choćby zablokowanie ustawy segregacyjnej, „piątki dla zwierząt”, projektu ustawy o bezkarności urzędników w walce z Covid 19.

Dzięki naszym protestom wycofano się z nowych, inwigilacyjnych zapisów w prawie o komunikacji elektronicznej. PiS wycofał też „koryto plus”, czyli podwyżki dla polityków – wymieniał.

„Boczek zamiast robaka”

Z kolei Hanna Boczek oznajmiła, że chce reprezentować ludzi młodych i ambitnych.

Nie chcemy, by jacyś urzędnicy decydowali za nas, jak się mamy ubezpieczać, czego się mają uczyć dzieci w szkołach, nie chcemy być łupieni podatkami jak do tej pory. Nie chcemy by politycy i urzędnicy decydowali za nas, w jakich mamy mieszkać domach, jak często mamy jeździć na wakacje i to, co mamy jeść. W Polsce mamy ogromną biurokrację, którą należy zmniejszyć. Konfederacja jest partią niskich i prostych podatków. My je chcemy uprościć. Proponuje rozwiązanie, by przedsiębiorcy mieli dobrowolny ZUS. Chcemy by każdego pracującego Polaka w Polsce było stać na dom, dwa samochody, wakacje i boczek zamiast robaka – wyjaśniła.

„Odrzucić szaleństwo ekoterrorystów

Adam Kurpas skupił się natomiast na bezpieczeństwie energetycznym.

Jako mieszkaniec Śląska uważam, że powinniśmy odrzucić szaleństwo ekoterrorystów z Brukseli, którzy narzucają nam odejście od paliw kopalnych. Silne państwo to nie tylko silna armia, silne państwo to bezpieczeństwo energetyczne. Nie możemy zgodzić się na szantaż UE. Polska energetyka musi być oparta na zasobach naturalnych, nie możemy mówić, że są one archaiczne. Każdy powinien korzystać ze swoich bogactw naturalnych – przekonywał.

Przedstawiciele Konfederacji są pewni, że wkrótce będą uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki poparcia niż są w sondażach.

Chcemy uzyskać 20 procent poparcia, to wynik prawdopodobny – usłyszeliśmy.

Co sądzicie o Konfederacji, ich przedstawicielach i poglądach?

Oceń publikację: + 1 + 86 - 1 - 118

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (60):
 • ~ 2023-07-19
  11:40:20

  19 49

  Ok.niech wam będzie,Konfa jako młot na zdrajców i innych dywersantów,a PiS niech dalej rozwija 21szą gospodarkę świata hej;)

 • ~Maksymilian Popeć 2023-07-19
  11:52:51

  51 50

  Zeszmacą się szybciej niż Kukiz i Kałuża. I wówczas, gdyby tępaki, wolaki ich wybrali będziemy mieli katotaliban już pełną gęba dokładnie taki sam jak w Iranie.

 • ~ 2023-07-19
  12:09:18

  22 48

  Panie POpeć w Iranie jest katotaliban???

 • ~Marcin Kuczera 2023-07-19
  12:14:04

  38 30

  kato-pato...

 • ~Jedynie Prawdziwy Polak 2023-07-19
  12:25:38

  49 47

  Tak, głosujcie na nich, jutro po wasze siostry, córki, partnerki przyjdzie policja, tak jak dzisiaj w Krakowie w szpitalu. Taki los nam gotujecie...

 • ~ 2023-07-19
  12:40:09

  25 47

  Panie JPP-nakłanianie do zabójstwa,jest chyba wszędzie karane?
  A ten nick to musiał ci tusk wymyslic,co?

 • ~Franek 7 2023-07-19
  12:49:21

  39 53

  Pamiętam czasy lockdownów i tego całego szaleństwa. Tylko Konfederacja stawała w obronie prześladowanych obywateli i przeciwstawiała się łamaniu naszych praw przez PiSuar. Dlatego ja będę głosował na Konfederację…

 • ~Moneta 2023-07-19
  12:53:27

  43 22

  Tymczasem dzisiaj jeden z liderow i duchowych guru Konfederacji Wielce Czcigodny Janusz Korwin-Mikke tradycyjnie przed wyborami "opdalil protokol 1%" podsumowujac wyborcow i program swojej partii

  "(...) My chcemy walczyć o 15 procent, no i musimy mieć 10 razy więcej głosów idiotów. Wpisuje się do programu to, co idiota zrozumie (...) Ten program służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji, żebyśmy to jasno powiedzieli"
  Przednie...
  Jest w internetach - on to mowi do kamery - zaden fake - szukajcie lol...

 • ~Kwinto 2023-07-19
  13:09:02

  43 36

  ~Franek 7 pierwszy raz mnie zszokowałeś.
  Konfederacja to partia która liczy że na durnych sloganach, zerowym pojęciu o ekonomii i rządzeniu dostanie się do koryta wraz z pis-em. Ten tekst: "boczek zamiast robaka" tylko potwierdza brak jakiegokolwiek programu wyborczego, ma być wesoło śmiesznie i na luzie, ale to jest program bardziej do cyrku a nie rządzenia krajem.
  Po drugie z takimi ludźmi jak Braun czy Korwin, dla mnie jest partią niebezpieczną z poglądami Hitlerowskiej NSDAP. To jest wilk w owczej skórze, na którego dobry wynik już liczy Kaczyński. Oszołomy zawsze znajdą wspólny język.

 • ~Loki84 2023-07-19
  13:18:51

  52 32

  Kobieta głosująca na konfederację jest jak kurczak głosujący na KFC.

 • ~ 2023-07-19
  13:51:15

  16 57

  W ciągu niespełna dekady PiS pchnął rozwój cywilizacyjny Polski o 30-40 lat do przodu i nie powiedział ostatniego słowa mając cały czas wkładany kij w szprychy. To musi razić i denerwować Niemców oraz ich POpychadła. Stąd ten kwik i histeria kretyństwa.hej;)

 • ~exploriurbex 2023-07-19
  14:09:06

  47 18

  @Peace 64 jaki rozwój za PIS i w czym? Gdzie jest milion aut elektrycznych, gdzie obiecane nowe mieszkania dla młodych z Mieszkania Plus? Gdzie CPK? Gdzie sprawniejsze sądy? Gdzie naprawiona służba zdrowia? Policja z co raz gorszymi notowaniami. Złotówka słaba jak nigdy. Inflacja rekordowa. Kompletny zastój inwestycyjny na Śląsku. PiS zlikwidował invitro dzięki któremu rodziło się więcej dzieci i nastraszył kobiety tak bardzo, że nie chcą rodzić nowych pokoleń. PIS kojarzyć się bedzie z zastojem, zaściankiem i terrorem.

 • ~ 2023-07-19
  14:19:36

  16 36

  Panie explourbex mówisz pan że złotówka słaba jak nigdy?
  Weź człowieku odstaw te berbeluchy,bo niedlugo zobaczysz tuska szarżującego na białej myszce.Bosze,co za dzbany tu piszą,masakra,hej:)

 • ~ 2023-07-19
  14:26:14

  21 31

  Panie expiourbex,pytasz i masz,a to tylko część osiągnięc PiSu w niespełna 8lat-Tunel na Zakopiance Przekop Mierzei Wiślanej Rozbudowa terminala LNG Baltic Pipe Tysiące inwestycji w infrastrukturę sportową, kulturalną, edukacyjną. Remonty i budowa tysięcy kilometrów dróg lokalnych i krajowych. Modernizacja i budowa nowych połączeń kolejowych. Małe reaktory atomowe. Wykup rodowych sreber takich jak polskie banki czy firmy. Cyfryzacja na niespotykaną skalę w Europie. Stworzenie Terytorialsów. Gigantyczne dozbrojenie polskiej armii i stała obecność wojsk NATO a szczególnie Amerykanów w Polsce. Budowa zapory na wschodniej granicy. Pomoc milionom uchodźców wojennych z Ukrainy. 500 plus 300 plus Matczyne emerytury. Maluch plus 13 i 14 emerytura. Pomoc osobom niepełnosprawnym. Laptopy dla klas czwartych i laboratoria przyszłości. Ściągnięcie wielkich zagranicznych inwestycji do Polski (Intel, Google) Najszybsze tempo wzrostu PKB na świecie. Najniższe bezrobocie w Europie. Wszystko to podczas nieustannych ataków eurokołchozu i totalnej opozycji, COVID19 oraz wojny na Ukrainie.

 • ~ 2023-07-19
  14:37:27

  17 26

  Aj zaPOmniałbym
  - Skarbiec RP wypełniony złotem!!!
  Mało Ci czy dalej będziesz łgał publicznie exploriurbexie?

 • ~adamus85 2023-07-19
  14:37:30

  23 28

  ~Kwinto
  Będę głosować na konfe choć nie odpowiada mi tam parę rzeczy, ale u innych nie pasuje mi jeszcze więcej. Dla mnie cała reszta mówi te same rzeczy, tylko inaczej ubrane jeden daje 800+ drugi 1000+. To co mamy wybrać tuska czy kaczkę bo oni mają pojęcie o rządzeniu, mają już doświadczenie w goleniu wyborców. Bo to jest definicja dobre rządzenia w Polsce. Jak to mówił JKM w PE, że jak złe musiało być PO że wybrali PIS, to jak złe muszą być PIS i PO razem wzięte, że ludzie chcą głosować na ludzi, na których parę lat temu by dobrego słowa nie powiedzieli. Pandemia, przekręty rządzących otworzyło niektórym oczy. A to że z 5% zrobiło się 15% jest dla mnie i tak kiepskim wynikiem na to co jak zostaliśmy potraktowani, jak barany bez własnej woli, bez możliwości wyjścia z domu bez pozwolenia gdy w tym czasie nikt z ustanawiających zakazy ich nie przestrzegał. Pokazali nam dokładnie czym zwykli ludzie dla nich są. Kończę, bo szkoda strzępić ryja jak to mówił klasyk.

 • ~ 2023-07-19
  14:43:51

  32 14

  Pejs co ty pie****** ?
  Tunel pod Świną został wybudowany w 75 % ze środków UE i w 25% ze środków własnych samorządów
  Dozbrojenie Polskiej armii ? Napad maciarenki na placówkę NATO w Warszawie? Kupowanie za granicą uzbrojenia na kredyt , kiedy w Polsce produkujemy lepszy sprzęt np. Krab. Ale od zakupu w Polsce nie odPISali by należnej doli. Wykończenie Polskich służb wywiadowczych przez maciarenkę . Złamanie podPISanego kontrakty na carakale i zapłacenie potężnych kar umownych.
  Co piss zostawił Długi ,długi i jeszcze raz długi:
  ,,Dług sektora instytucji rządowych i samorządowych (dług EDP), stanowiący jeden z elementów kryterium fiskalnego z Maastricht, wyniósł na koniec I kwartału 2023 r. 1531,8 mld zł, co oznaczało wzrost o 19,5 mld zł (+1,3 proc.) w porównaniu z końcem 2022 r. Także ta miara zadłużenia jest największa w historii. "

 • ~ 2023-07-19
  14:45:48

  14 13

  ,,skarbiec wypełniony złotem" ?
  Akcja Odessa kiedy po upadku reżimu na koniec każdy zasłużony funkcjonariusz dostanie po sztabce złota ?

 • ~exploriurbex 2023-07-19
  14:49:58

  21 13

  @Peace 64 to co podajesz to w większości ogólniki lub obiekty które nie są inwestycjami. Natomiast ciężko wymienić coś potrzebnego co powstałoby w ciągu tych ostatnich 8 lat. Jeśli nawet są jakieś ciekawe pomysły to nie są realizowane. Dlaczego chciałbyś się chwalić Google? Jaki w tym sukces rządu? No i czy to nie jest inwestor która pompuje pieniądze z Polski? Widzisz jakiś niesamowity rozwój a jak pada pytania to wymieniasz Amerykanów którzy tu szukają taniej siły roboczej i zaporę na granicy z Białorusią czy rozwój armii który wynika z przynależności Polski do Nato, którą zawdzięczamy Wałęsie i Kwaśniewskiemu.

 • ~ 2023-07-19
  15:01:37

  15 27

  Panie explioriurbex ,wybacz ale z dzieciakiem,który uważa ze dzięki Bolkowi i Sztolcmanowi jestesmy w NATO to szkoda czasu,najpierw się trochę sie dokształć a POtem dopiero bier się za recenzowanie historii.Pozdrawiam.

 • ~ 2023-07-19
  15:09:47

  17 10

  No Kaźmierz słuchamy Twarzyszu wykładu o excaliburze od rydzyka

 • ~ 2023-07-19
  15:28:47

  9 25

  Lejzorku-a teraz trzym się mocno!!! Koleś bez prawa jazdy, bez konta w banku, w 2 różnych butach, z kotem na kolanach wybudował TunelŚwinoujście za pieniądze tych, którzy tego tunelu nie chcieli...

  Usatysfakconowany jesteś,czy dalej będziesz bredził bo ci za to płacą?

 • ~ 2023-07-19
  15:35:21

  14 9

  @kazimierz. Nawiązujesz programowo do komunistów którzy powiedzieli że burżuje sprzedali im sznur na których ich powieszą ?
  Wiadomo programowo jesteście zbieżni. Tylko Ten sam Tow. który powiedział o sznurze powiedział też. ,,Historia jeśli się powtarza , to powtarza się jako farsa"
  Kaźmierzu . Jesteście śmieszni i żałośni

 • ~ 2023-07-19
  15:37:25

  15 8

  Pejs. A jakie jest zdanie programowego idioty na temat zgwałcenia i okradzenia pacjentki w czasie badań w gabinecie ginekologicznym ?

 • ~Bonifacy Onufrewicz 2023-07-19
  15:39:19

  22 8

  Braun, Mentzen, Fritz itd.. hmm.

 • ~wolf67 2023-07-19
  17:23:11

  14 13

  Ci + Pis TETRYKA I MACIE POLSKIE ŚREDNIOWIECZE WY JAKO CHŁOPSTWO ONI JAKO SZLACHTA

 • ~wolf67 2023-07-19
  17:24:13

  18 10

  TO SIĘ POLSKA PÓJDZIE PI******Ć PO CAŁOSCI

 • ~wolf67 2023-07-19
  17:25:39

  18 8

  ~PEACE 64 ciebie to trzeba oddać na GLIWICKĄ zrobią z ciebie przodowego i będziesz siedział na lampie jak taka kapucynka heheheh

 • ~wolf67 2023-07-19
  17:26:54

  17 9

  ~PEACE 64 ty daj adres to podyskutujemy na temat teorii DARWINA bo ty mi wyglądasz na siedzącego na drzewie

 • ~polk 2023-07-19
  17:54:11

  22 17

  Taaa Konfederacja, yhym. A czy to nie oni czasem głosowali za oddaniem złóż miedzi razem z pisem? Czy to nie oni czasem poparli ustawę która zmusza do obowiązkowej służby wojskowej, przysięgi i z każdego robi żołnierza, nawet gdy nie był w wojsku, a sami uchylili się od służby wojskowej? Gdzie jest piątka Mentzena i jego sto ustaw?
  Czemu Mentzen mówi, że mógłby być ministrem finansów? No i ostatnie rewelacje z maili Dworczyka o konfie. Taki to antysystem jak świnka morska jest stworzeniem morskim!

 • ~wolf67 2023-07-19
  18:02:33

  23 18

  ZERO PISU ZERO KONFY

 • ~ 2023-07-19
  18:20:58

  13 20

  Panie POlk,ty szczwany typku,myślisz że w razie wojny ty będziesz se siedzial przed kompem lub tv i ino kibicowoł kto wygrywo i komu się POddać???A tylko żolnierze zawodowi będą przelewać krew za takiego leminga???
  Nie bydziesz chcioł bronić Ojczyzny to pójdziesz pierwszy do odstrzalu,to jest żelazna zasada każdej wojny od tysięcy lat.

 • ~polk 2023-07-19
  18:51:53

  13 9

  Kazik a dlaczego Twoi wybrańcy narodu uchylili się od bronienia ojczyzny? Zagwarantowali to sobie w ustawie że nie muszą. Ciekawe czy już wiedzą gdzie będą dzisiejsze Zaleszczyki?
  I nie mierz wszystkich swoją miarą, lemingów to se u siebie szukaj.

 • ~ 2023-07-19
  19:02:21

  10 10

  Wiek 64 lata i stargane nerwy z powodu POwrotu POlski do grona państw demokratycznych i suwerennych powoduje że Kazimierz rozgląda się za promocjami pielucho majtek. A nie wstąpieniem do armii. Z wyjątkiem moherowej wyprawy krżyżowej w obronie kościoła do której wezwał genialny strateg z Żoliborza

 • ~ 2023-07-19
  19:08:04

  8 16

  POlk,kto sie uchylil i o jakiej ustawie piszesz,że niby ktoś nie ma obowiązku bronić Ojczyzny?

 • ~ 2023-07-19
  19:08:09

  6 16

  POlk,kto sie uchylil i o jakiej ustawie piszesz,że niby ktoś nie ma obowiązku bronić Ojczyzny?

 • ~polk 2023-07-19
  19:15:45

  13 8

  Kazik tak mądrujesz tu na forum a pojęcia nie masz co uchwalają Twoi idole?
  Dz.U.2022.2305 t.j. Akt obowiązujący
  Wersja od: 26 kwietnia 2023 r. Art. 128 ptk. 7.
  O złożach miedzi też zapewne nie wiedziałeś, co?

 • ~polk 2023-07-19
  19:18:01

  10 6

  Jak to napisałeś?
  "Nie bydziesz chcioł bronić Ojczyzny to pójdziesz pierwszy do odstrzalu,"?
  To liczę, że tak będzie, no chyba, że to nie dotyczy Twoich.

 • ~ 2023-07-19
  19:35:46

  7 15

  POlk,to ustawa o obronie Ojczyzny,toz koode rzucisz jakieś hasło ze ktoś nie będzie jej podlegał,to podej nr art,lub chociaż rozdziału,a nie licz ze będę za ciebie coś wyszukiwał.Ty podałeś informację,to teraz ją POdeprzyj konkretnym art.,ok?

 • ~polk 2023-07-19
  19:42:44

  10 6

  Kazik ślepy jesteś? Wzrok od ekranu już się psuje?
  Napisałem wyraźnie wyżej który artykuł i który punkt ustawy.

 • ~ 2023-07-19
  19:45:49

  7 14

  Oj polk podales nr art.PRZEPRASZAM!
  Nie rozumiem co masz za problem z tym art7wybrania na posła, w tym do Parlamentu Europejskiego, senatora, na kierownicze stanowisko państwowe obsadzane na podstawie wyboru oraz do organów wykonawczych samorządu terytorialnego;

 • ~ 2023-07-19
  19:54:14

  9 14

  POlk jak ty to sobie wyobrażasz że w razie mobilizacji wcielają też władze państwowe,prezydenta premiera i resztę cielotki?
  Toż wtedy państwo przestaje istnieć,więc po co wogóle się o nie bić,najprościej otworzyć granice i wywiesić bioło flaga,tak to se wymyśliłeś?

 • ~ 2023-07-19
  19:55:57

  9 8

  Dajcie spokPOkój temu biednemu Kazikowi. On nieświadomy robi bardzo dobrą robotę dla przywrócenia demokracji w Polsce.
  Na swoim przykładzie uświadamia społeczeństwu by nie stracili czujności, By nie zostawiać sprawy przypadkowi i iść na wybory,
  Dzięki Kaźmierz . Jesteś tak samo skuteczny jak Adam Feder z komenterów, Kazimierz .Dzięki

 • ~ 2023-07-19
  19:57:39

  9 13

  polk- myśla że obrona Ojczyzny momy wyjaśniono,to teraz podej z czym mosz problem ze złożami miedzi.

 • ~polk 2023-07-19
  19:58:32

  6 7

  Kazik pokazałem tylko, że jak trzeba chronić własne cztery litery to w sejmie nie ma waśni, wszyscy głosują zgodnie. Nikt z mównicy nie szczekał, nikt nie oponował, wszyscy grzecznie rączki podnosili za. Tak PiS jak PO i Konfa. Wszyscy na jedno kopyto.

 • ~Franek 7 2023-07-19
  20:01:17

  11 11

  Ja mam taki apel do wszystkich forumowiczów aby ignorować tego PiSowskiego trolla Kazia Smołkę, który wystepuje tu pod nickiem PEACE64. Proponuje robić tak jak ja czyli nawet nie czytać tych bredni tylko kliknąć minusa i skrolować niżej do następnego.

 • ~ 2023-07-19
  20:05:39

  6 9

  @Franek . To nie jest Kazik Smołka . To jest Kazik H. lat 64 z Kościuszki

 • ~ 2023-07-19
  20:08:55

  8 15

  polk,no i kaj ty widzisz jakoś niegodziwość,że jak nigdy, wszyscy poparli tą bardzo dobrą ustawę na te złe czasy które mamy?
  Życie to nie bajka,jesteś słaby,to prędzej czy później ktoś cie POżre.
  Na całe szczęśvie obcy agenci się sami ujawnili w październiku 2021r i nawet nie będzie trzeba ich torturom POddawac,hej:)

 • ~kuba22 2023-07-20
  01:08:45

  11 8

  Dziwię się, że dyskutujecie z niejakim PEACE64. Przecież jego wpisy to jest bełkot chorego człowieka. Jemu potrzebny jest dobry psychiatra.

 • ~ 2023-07-20
  01:13:20

  6 9

  Nonono teraz kubusiu mnie zaimPOnowałeś że chyba mie zasnę.

 • ~kuba22 2023-07-20
  01:28:48

  7 8

  Idąc Twoim tokiem pisania i eksponowania PO w każdym tekście napiszę, że powinieneś iść spać, bo zaśPiSz do pracy.

 • ~ 2023-07-20
  01:42:20

  7 11

  Ja już swoje przepracowałem dzieciaku i dzięki za troske,a spać to będę w trumnie.

 • ~kuba22 2023-07-20
  01:52:17

  7 7

  Fajnie, że nazwałeś mnie dzieciakiem. A to, że przepracowałem już ponad 40 lat to szczegół. Każdemu życzę tylu lat pracy w całkiem niezłym zdrowiu.

 • ~kuba22 2023-07-20
  02:25:43

  10 9

  Przepraszam. We wcześniejszym wpisie zarzuciłem innym, że dyskutują z PEACE64, a teraz sam to czynię. Trudno jednak pozostać obojętnym na takie idiotyzmy. Please forgive me.

 • ~Maksymilian Popeć 2023-07-20
  07:53:55

  6 8

  @Franek 7 - i przez takich właśnie łosi jak ty, niby nie głupich, niby rozsądnych, którzy nabierają się na te hasła wolnorynkowe, na wolność od szczepionek itp. możemy być w dudzie totalnej. Obejrzyj sobie kanał Pińskiego, dziennikarza, któremu także było blisko myśli Korwina. Poniżej link do wywiadu z Arturem Dziamborem, zawczasu jedynym z rozsądnych Konfederatów.
  https://www.youtube.com/watch?v=PRDwjMO2VYU&t=11s

  Powiem dosadnie - Ci którzy nabierają się na młode buźki i hasła pełne frazesów od Bosaka i Mentzena kompletnie niczym nie różnią się od tych, którzy głosowali na "młodą i piękną" buźkę długopisa. I kompletnie nie różnią się od tych, którzy we wczesnym etapie głosowali na młodą i energiczną ekipię faszystów Mussoliniego i młodych i sprawczych z NSDAP.

 • ~ 2023-07-20
  08:23:36

  8 5

  Panie Kubo22,PO raz 2gi mi strasznie zaimponowałeś,że jesteś tak dobrze wykształconym poliglotą i potrafisz dyskusją nazwac czepianie się ortografi.
  Móglbyś mi przetłumaczyć na język w którym zacząleś dyskusję z tego na którym skończyłeś?To pana musi baaardzo nobilitowac i POdniecać takie wtrącanie obcych słówek,co nie?

 • ~Chudy324 2023-07-20
  09:58:42

  5 6

  Konferencja to niestety ale przestawka pisu, grają do jednej bramki, a jakieś przepychanki między nimi to tylko gra. Dużo można wyczytać z maili Dworczyka.
  Wszystkim którzy szukają alternatywy dla aktualnie rządzących systemowych partii polecam zainteresować się Ruchem Dobrobytu i Pokoju Pana Maćka Maciaka... na yt co dzień nowy filmik z komentarzem bieżącej sytuacji na świecie, bardzo rzeczowy i poparty dowodami komentarz. Polecam.

 • ~polk 2023-07-20
  14:07:39

  4 1

  Chudy324 gdyby jeszcze Maciak raz po raz sobie nie zaprzeczał to było by dobrze. Raz mówi jedno a za chwilę co innego, w zależności co mu pasuje w danej chwili. Do tego ciekaw jestem w ilu okręgach wyborczych zarejestruje kandydatów, jeśli faktycznie uda mu się to zrobić w większości lub nawet wszystkich i pokaże program a nie tylko "ci co mnie słuchają to wiedzą", to zacznę się zastanawiać nad oddaniem głosu na nich. Dziś nie ma na kogo głosować. Cały układ Magdalenkowy wiecznie żywy a ludzie się łapią walkę jednych z drugimi.
  Poza tym poważnie się obawiam tego, że wyborów na jesieni może nie być.

 • ~ka22 2023-07-20
  16:40:21

  4 1

  Poczytałam tę Boczek na Twitterze, no nie napiszę co o niej myślę, bo mi tego nie puszczą. Strasznie infantylne dziewczę, do korwina jedynie na kolanach.
  Franek, jak chcesz to na nią głosuj, ale serio poczytaj co ona za rewelacje wypisuje na temat np. deweloperów. Plus to samouwielbienie, komentowanie wyglądu innych kobiet i pisanie o sobie - jestem piękna.

 • ~RybnickiPatriota 2023-07-23
  09:35:17

  0 0

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy będziesz głosował/głosowała na Piotra Kuczerę jako Prezydenta Miasta Rybnika?
Oddanych głosów: 1486