Amatorska siatkówka

2003-12-15, Autor:
Drużyny Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrały jedenstą kolejkę.

W pierwszym meczu 11 kolejki Experci spotkali się z drużyną Sokoła. 3:0 wygrał Expert Team, warto jednak dodać, że sety grano nawet do 30 punktów. W tym tygodniu Artus podejmował AZS Rydułtowy. Siatkarze z Żor oddali gościom jednego seta. Mecz pomiędzy drużyną Preem a Top Ten stał na przyzwoitym poziomie i zgodnie z oczekiwaniami wygrał zespół „z misiem”. Kolejny bardzo dobry mecz rozegrał Nuklid. Tym razem grając na wyjeździe w Pszowie. Wprawdzie wygrała drużyna gospodarzy Fox (3:1), ale obecni na meczu podkreślali, że drużyna z Pszowa do tej pory w żadnym spotkaniu nie miała takich problemów. Olimp przyjechał do Rybnika na spotkanie z Beer Team'em. Mecz ładny, ale rozegrano tylko trzy sety. Wygrali rybniczanie. Zaległy mecz rozegrali Experci z AZS-em. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla AZS-u. Mecz pomiędzy Dwójką a TKKF Piaski został przełożony.

II liga
Po bardzo nerwowym meczu Żądło pokonało u siebie drużynę z Zabełkowa (3:1). Przebojem kolejki był mecz pomiędzy Czarnymi i Albionem. Dwa pierwsze sety wygrali Czarni. W tym momencie zaczęła walczyć drużyna Albionu i mecz zrobił się bardzo zacięty; pozostałe sety kończono na przewagi. Po dramatycznym tiebreaku ostatecznie wygrał Albion. W meczu pomiędzy drużynami z Leszczyn – Antenka kontra Jedynka – zdecydowanie lepsza okazała się Antenka (3:0). Z kolei Budowlanka pokonała 3:1 Jedynkę z Jankowic.
Mecz AZS AWF z Żelazną został przełożony.